ورزشگاه بسته ؟ این در خانه تمرین کیت شما را تحت پوشش

اگر شما در حال انجام بهترین خود را به ماندن در داخل وسوسه است که در تمام زمان بالا. بین تنقلات در شربت خانه خود را و جریان بی پایان از نشان می دهد تلویزیون و فیلم نام خود را خواستار تخمگذار بر روی نیمکت به نظر می رسد مانند چیزی که کامل به این روز. و در حالی که شما کاملا حق دارند برای دریافت در تماس با خود را در درون نیمکت سیب زمینی در این زمان, آن مهم است که شما غفلت نمی سلامت خود را — پس از همه نیست این همه در مورد سالم ماندن به هر حال ؟

پس از رفتن به ورزشگاه و ممکن است یک گزینه این روزها کار کردن در منزل تبدیل شده است و این طبیعی است. اما شما لازم نیست که به سمت چپ به دستگاه های خود را. سلام به BodyBoss 2.0 قابل حمل بدنسازی صفحه اصلی است که به شما یک تمرین عالی بدون توجه به جایی که شما هستند. بر خلاف doorframe pull-up میله و دیگر در خانه تمرین ابزار شما به احتمال زیاد قبل از سعی و همه کاره این گروه بسته اجازه می دهد تا شما را به انجام صدها تمرین مختلف و آن را به سختی طول می کشد تا هر فضا در همه.

با تشکر از BodyBoss 2.0 بردار مناسب مقاومت پلت فرم و گروههای مقاومت شما قادر به هدف قرار دادن انواع گروه های عضلانی. چرا که این دقیقا همان چیزی است که گران قیمت و پیچیده تجهیزات بدنسازی را انجام دهد اما با آسان به استفاده از گروههای مقاومت به جای. هنگامی که با استفاده از گروه سیستم به طور منظم, شما به طور موثر در سوزاندن چربی و تن عضلانی در حالی که حلق آویز کردن در خانه. و از آنجا که آنها فقط باند شما می توانید در برابر آنها و نگه داشتن آنها را خارج از دید زمانی که شما از آنها استفاده نمی کنید — سعی کنید انجام آن را با وزنه های سنگین و یا تردمیل.

و با ستارگان 4+ امتیاز ستاره در آمازون شما می توانید اعتماد که شما گرفتن برخی از جدی تمرینات انجام شده با BodyBoss 2.0.

این که آیا شما در حال گرفتن آنها را در یک سفر کسب و کار و یا کار کردن در خانه ورزش با BodyBoss 2.0 گزینه خوبی است اگر شما جدی در مورد گرفتن در شکل. اما بهترین بخش ؟ آن را در حال حاضر در فروش فقط برای $199 نزدیک به 30 ٪ تخفیف قیمت اصلی.

stackSonar(‘stack-اتصال-p’, ‘283’);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im