Gwyneth Paltrow نشان می دهد یادگیری یک زبان نوشتن یک کتاب در طول قرنطینه در حالی که آمریکایی ها نگران امنیت شغلی

بازیگر Gwyneth Paltrow پیشنهاد یادگیری یک زبان جدید و یا نوشتن یک کتاب در Instagram post یکشنبه در مورد کوروناویروس.

در ضمن اکثر آمریکایی ها هستند یا صرف روز خود را به کار از خانه و یا مبارزه با از دست دادن شغل پس از صنعت مهمان نوازی در زمان ضربه با توجه به COVID-19. 18% از خانواده های آمریکایی گزارش داده اند که از دست دادن شغل یا کاهش ساعت پس از coronavirus شیوع در ایالات متحده با توجه به NPR/Marist نظرسنجی.

مشاهده این پست در Instagram

@bradfalchuk و من سپاسگزار برای یادگیری محلی ما کشاورزان بازار باز بود امروز صبح ما راه می رفت وجود دارد (نگه داشتن مقدار زیادی از راه دور) و ملبس به ماسک و دستکش یک بار ما رو نزدیکتر به بازار تنها مصرف آنها را خاموش هنگامی که ما تقریبا به خانه و وجود دارد هیچ دیگر پیاده در نزدیکی. دیروز شنیدم قصه های شلوغ پیاده روی مسیرهای پیاده روی و پارک ها. اگر چه ما همه در یک منحنی یادگیری و نیست همیشه کامل به عنوان شکل ما این طور موقت جدید عادی ما باید دستورات را به طور جدی و نه سوء استفاده از آزادی های ما هنوز; فروشگاه مواد غذایی و ضروری ماموریت اجرا می شود, دوچرخه سواری و یا پیاده روی (منظم بودن در مورد پروتکل صحیح). این زمان برای انکار. ما باید این را به طور جدی و پناهگاه در محل. از آن زمان به صورت تودرتو, مطالعه, تمیز کردن کمد, انجام چیزی است که شما همیشه می خواستم برای انجام (نوشتن یک کتاب یادگیری یک ساز و یا یک زبان را یاد بگیرند یا به کد آنلاین, قرعه کشی و یا رنگ) رفتن را از طریق عکس, آشپزی و اتصال مجدد در یک سطح عمیق تر با مردم شما را دوست دارم. من برای پیدا کردن امید در سخاوت عشق, حفاظت و مراقبت می بینم و احساس می کنم از طریق کشور ما هر روز و قلب من می رود به هر کس به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و یا به سادگی در ترس است. ما را از طریق و من شرط می بندم شما ما بشریت خواهد درخشید مانند قبل از هرگز ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Paltrow پیوست لیست در حال رشد از تن ناشنوا مشهور است که در ادامه به پست اشتباهترین چیز آنلاین در میان رشد coronavirus وحشت.

“ما باید این را به طور جدی و پناهگاه در محل” Paltrow زیر نویس یک عکس از خودش با پوشیدن یک ماسک و دستکش در راه خانه از یک بازار کشاورز. “از آن زمان به صورت تودرتو, مطالعه, تمیز کردن کمد, انجام چیزی است که شما همیشه می خواستم برای انجام (نوشتن یک کتاب یادگیری یک ساز و یا یک زبان را یاد بگیرند یا به کد آنلاین, قرعه کشی و یا رنگ) رفتن را از طریق عکس, آشپزی و اتصال مجدد در یک سطح عمیق تر با مردم شما را دوست دارم.”

مشاهیر دیگر شامل سوپر Gal Gadot که به اشتراک گذاشته یک مونتاژ ویدئویی از مشاهیر آواز جان لنون “تصور” و ونسا که دریافت واکنش پس از تماس اجتماعی فاصله “مزخرف.” (مرتبط: ونسا Hudgens Backtracks پس از گفت و اجتماعی فاصله تا جولای است, ‘مزخرف’)

آن را شگفت انگیز برای دیدن افراد مشهور تا کنون حذف از متوسط آمریکایی, اما من حدس می زنم این باید به عنوان یک شگفتی آمده. وجود دارد راه های بسیاری برای کمک به مردم نیازمند در حال حاضر, اما در عین حال در اینجا این است که Paltrow, پیشنهاد ما یادگیری یک زبان جدید?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im