بیان اخبار سرویس

پاسبان مورد ستایش قرار داد برای نوع ژست
آسام پلیس پاسبان Ratul Gogoi موفق به کسب قلب با هدیه قلم به دانش آموزان ظاهر می شود برای امتحانات بورد کلاس دوازدهم برای آنها آرزوی موفق باشید. نوع خود را حرکت ساخته شده این گروه مفتخر است که در آن روساي او را با 10 ، 000 تومان جایزه نقدی. مدیر کل پلیس Bhaskar Jyoti Mahanta گفت: Gogoi را حرکت خواهد الهام بخش دیگران است. آن مظهر فداکار روح از خدمات آغوش توسط آسام پلیس, او گفت:. این آسام پلیس نیز مورد ستایش قرار داد Gogoi گفت: “این دلگرم کننده بود برای دیدن او, توزیع قلم به دانش آموزان است. این یک شانس خوب حرکت در نوع خود!”

MVA قانون متخلفان چهره موسیقی
گروه حمل و نقل تیم ها در حال سرکوب رانندگان خصوصی اتوبوس پیمودن داخل شهر که در حال شکستن قوانین. اجرای تیم از این گروه هستند penalising و تصرف وسایل نقلیه از آن دسته از رانندگان که در حال نقض موتور خودرو عمل می کنند (مگا ولت آمپر). درایو راه اندازی شد زیر این اتهام که این شهرستان رانندگان اتوبوس در حال پیوستن نیست به مگا ولت آمپر قوانین. به تازگی به درک مشکلات مواجه توسط مسافران یک تیم از مقامات ارشد بخش حمل و نقل در زمان مخفی, اتوبوس, سوار شدن. این تیم متوجه شد که راننده بود چیدن تا مسافر از سایت های که در آن وجود دارد هیچ اتوبوس متوقف می شود در انتظار نگه داشتن در اتوبوس متوقف می شود, فراتر از انسان, زمان, درب بودن بسته در حالی که اتوبوس در حال حرکت ،

MLA می گوید متاسفم برای اظهار نظر در ‘Ahoms’
پس از اتهام comment “Ahoms نیست آسام را مردم بومی” موجب خشم Aminul Islam, یک MLA از اقلیت مبتنی بر تمام هند متحد, جبهه دموکراتیک, مناقصه عذرخواهی به جامعه است. او در بازدید از شهرستان از تمام تای Ahom دانش آموز اتحادیه و عذر خواهی کرد برای توهین به جامعه است. در دهینگ MLA تا به حال گفته گفت Ahoms مهاجرت از جاهای دیگر است. این بود موجب کردن یک ردیف با برخی از سازمانها قرار بود برای jugular. اما اسلام ادعا بیانیه خود غلط بود. این Ahoms اعتبار با ساخت “Bor Asom” و یا “بیشتر آسام”.

رسانه های بدن محکوم حوا, اذیت کردن
روزنامه نگاران’ فروم آسام (فدراسیون فوتبال) ابراز نگرانی کرده است بیش از یک حادثه از آستانه ای که در آن یک زن روزنامه نگار قربانی شد. این رویداد در نزدیکی گواتی باشگاه مطبوعات که کاتب بود و بازگشت از یک تابع. یک گروه از مردم نشسته در یک وسیله نقلیه پارک شده بود به اتهام پرتاب سخنان زشت و ناپسند در او. هنگامی که او پاسخ داد و سعی کرد خود را, عکس خودرو با سرعت دور. از فدراسیون فوتبال در بیانیه ای خواستار آن شد که دولت اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی و امنیت از هر زن است. “این نشان می دهد که جسارت خود را به هدف قرار دادن زنان در هر نقطه در هر زمان.”

Prasanta Mazumdar
خبرنگار ما در گواتی
prasantamazumdar@newindianexpress.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو