تفنگ آزمون: وینچستر SX4 – 20 سنج

Few شرکت در آمریکا تیراندازی پانتئون که سابقه به عنوان طبقه به عنوان وینچستر تکرار اسلحه Co. از آن اهرم عمل ریشه های آن مدرن تر و نوآوری های این شرکت برگزار شد یک موقعیت کلیدی در تخیل آمریکایی برای چندین دهه نقش آن ظاهر نمی شود واگذار خواهد شد در هر زمان به زودی. آخرین وینچستر خط گاز-پیستون-اداره تفنگ ساچمه ای فوق العاده X4 (SX4) مونتاژ در پرتغال و در حال حاضر حفره ای در 20 سنج به نظر می رسد همچنان این شهرت.

موجود در انواع پس از اتمام (سیاه گردو و یک طبقه بندی گسترده ای از استتار) با هم جمع و جور (13″) و یا آفلاین (14.25″) طول بکشد (LOP) و سه بشکه طول (24 و 26″ یا 28″) 20-ga. SX4 همه کاره است scattergun. مدل مورد بررسی در اینجا 28″خمرهای شکل مصنوعی-نگردند نوع با درباره وبلاگ LOP است براق به دنبال مثال تنها با یک خط قرمز تأکید در غیر این صورت سیاه گیرنده فقط عقبی از بندر تخلیه.

این SX4 ویژگی های خود تنظیم سیستم گاز که منافذ بیش از حد گازهای دور از عمل و از طریق Quadra-دریچه پورت (l., arrow) در مقابل ميدان پایان. یک TruGlo فیبر نوری لوله (r.) قرار است در پایان هر بشکه بالای دندانه دار 1/4″ دنده.

مهم برای عملیات SX4 آن فعال دریچه گاز که سیستم خود تنظیم به اختصاص گاز فشار لازم را به چرخه را از طیف گسترده ای از بارهای. وقتی که شلیک سنگین ترین مگنوم بارهای بیش از حد گازهای دریچه رو به بالا و رو به جلو Quadra-دریچه بنادر در ميدان پایان. این کمک می کند تا به تنظیم پیچ با سرعت و کاهش احساس لگد در حالی که به طور همزمان ارائه پاک تر و قابل بهره برداری است. این تاثیر می گذارد فقط بیش از حد گازهای اما به عنوان 20-ga. SX4 قابل اعتماد می تواند چرخه پوسته به عنوان نور به عنوان 1 18-اونس است. 2¾” منجر بارهای.

هر چند LOP است که از مجموعه کارخانه در 14.25″ یک سری از جداکننده گنجانده شده به ریز لحن تفنگ تیرانداز اگر آن را متناسب نیست از گرفتن بروید. این slimline گرفتن بافت برای بهبود خرید حتی در شرایط مرطوب که این نوع از اسلحه گرم است که مطمئن شوید که به روبرو می شوند. ما قطعا تا به حال هیچ شکایتی با عملکرد خود در آن بخش—تفنگ برگزار شد استوار در نابینایان و لغزش نگه داشته و از هر گونه دور از ذهن است.

بیشتر با کمک گرفتن تمام کنترل—صلیب-پیچ ایمنی پیچ انتشار و پیچ دسته هستند اندازه اجازه می دهد یک به ترک دستکش در حالی که هنوز هم به راحتی دستکاری تفنگ ساچمهای. موقعیت کنترل نسبتا استاندارد—ایمنی نشسته درست در پشت ماشه پیچ انتشار است که در زیر این بندر تخلیه در سمت راست از گیرنده و پیچ رسیدگی است, بدیهی است گنجانیده شده به پیچ. به طور گسترده ای فاصله ماشه گارد به همین ترتیب اجازه می دهد تا برای استفاده از دستکش.

ماشه واضح است و اگر آن را سخت به تماس با یک تفنگ ساچمهای ماشه “نور” در وزن قابل کنترل 6 پوند. 7 ozs. وجود ندارد را در بخش جلویی آن را بیش از کافی برای کار خود را. جذاب ترین هر چند که کل ماشه گروه قطره را به عنوان یکی محصور مونتاژ ساخت تمیز کردن و تعمیر و نگهداری آسان است.

برای سهولت در تمیز کردن و تعمیر و نگهداری تفنگ ساچمهای کل ماشه گروه می توان به عنوان یکی از مونتاژ.


در حال حرکت به جلو فایده مات سیاه و سفید آلومینیوم گیرنده کاهش تابش خیره کننده به خصوص مفید برای spooking اردک یا غاز نورد از بالا, هر چند هم یک موهبت الهی زمانی که خیره به طلوع یا غروب خورشید. مجله تغذیه از طریق گسترده پورت در پایین. هر چند پوسته اسلاید به راحتی در اکثر موارد می توان آن را کمی چسبنده گرفتن چهارمین و آخرین دور صندلی در لوله مجله.

استیل مات به پایان رسید هر بشکه منجر به یک نقطه تعادل است که نشسته است بیشتر به جلو کمک در هر دو چرخش و به دنبال از طریق. حتی در نسبتا تنگ محدوده یک اردک کور تفنگ hefted به راحتی و ردیابی خوب 15 اردک های آن را قطع کرد در سه روز ایستاده به عنوان عهد به دقت آن. این TruGlo فیبر نوری دید جلو—واقع در انتهای 1/4″-گسترده دنده در حال اجرا طول بشکه—آسان بود برای به دست آوردن بدون شک بازی به عنوان به خوبی.

هر دو اتاق و بقیه پشت حوصله بشکه کرومی برای مقاومت بهتر در برابر رسوب و عناصر. سنج تعیین قطر نمونه تست ما به 0.630″. این SX4 کشتی با سه چوک—بهبود سیلندر (گراد 0.010″) اصلاح (0.013″) و کامل (0.028″)—به عنوان به خوبی به عنوان یک ابزار برای حذف آنها. این چوک ها از Invector-به علاوه الگوی موضوعات در پایین بهتر به مهر و موم کردن گازهای خورنده و اضافی چوک می تواند خریداری شده از وینچستر. همه الگوی تست انجام شد با اصلاح چوک نصب شده به عنوان این است که چگونه ما زد آن در این زمینه است.

در 40 یارد., گفت: الگوهای نمایش داده می شود یک مرکز تراکم است که به طور متوسط حدود 1″ بالا و سمت چپ با استفاده از 3″ وینچستر سمت کور بارهای شامل 138 شماره 3 گلوله در یک سرعت متوسط 1382 f.p.s. اندازه گیری 4 ft. از پوزه بند. این scattergun شات از طریق این پوسته با nary سکسکه, دوچرخه سواری, خوب, در طول و ارائه مناسب و معقول لگد کاهش برای یک اسلحه گرم از جمله وزن مناسب.

اگر در بازار برای یک waterfowling تفنگ است که می تواند ایستادن برای rigors از نابینایان را 20-ga. SX4 یک نگاه. در $940 آن را حداقل هزینه در نوع خود در بازار است اما اگر انسان خود بخشی به درستی آن تضمین شده است به پایین برخی از پرندگان—در حالی که تولید قابل توجهی کمتر لگد از آن 12-ga. برادر بزرگتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im