تفنگ آزمون: Springfield Armory سنت ویکتور .308

زمانی که من بررسی Springfield Armory سنت در ماه دسامبر سال 2016 در آن مقدمه اشاره کردم که آن را صرفا شروع یک خط محصول و اشاره کرد که من می توانم بزرگ-نوع قاب در آینده است. خوب سازنده تایید قدرت من از prognostication با انتشار این سنت ویکتور .308 در مارس سال گذشته است.

با توجه به محبوبیت Springfield Armory را M1A خط آن را تعجب آور نیست برای دیدن اواسط کالیبر گزینه در آر پلت فرم و قطعا آن را به نظر می رسد که تمام زنگ ها و سوت منسوب به سنت خط.

آنچه درخواست تجدید نظر از یک AR-سبک تفنگ در .308 نفع خود.? مهمات گران تر است, بحال خود برگشتن, است بیشتر قابل توجه و تفنگ گرایش سنگین تر می شود درست است ؟ وجود دارد تعدادی از دلایل ممکن است می خواهم به تسویه حساب کردن پول اضافی برای حداقل یکی از بزرگ-گیرنده .308 (اغلب shorthanded به “LR-308”).

اول داشتن یک کیفیت تفنگ نیمه اتوماتیک حفره ای در .308 برنده شوید. فقط یک ساده ایده خوب است. دوم, آن را رفو خوب تفنگ باید به شما انتخاب کردن برای شکار—و یکی از لذت های زندگی است که پس از رفتن خوک وحشی با یک نیمه اتوماتیک .308. در نهایت .308 برنده شوید. بیشتر پانچ هنگامی که شما کشش خود را دوربرد ،

در بالای این تفنگ قابل توجه ترین است فقدان کامل راه آهن Picatinny اما نه به صورت مختصر بخش های جلو و عقبی برای تمدید riflescope گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان پشتیبان آهن مناظر در پوزه پایان.


برای مثال چند سال قبل من از روی یک شوت با یقین سرکوبگران در سیستم .223 Rem. تفنگ. ما آغاز شده توسط zeroing در یک 1,000-حیاط محدوده شناخته شده-فاصله اهداف که هوشمندانه مختلف جراحی هدف در هر 100 حیاط فاصله: 8 سانت در 100 متری یک IPSC شبح در 200 متری ، در 300-حیاط علامت گذاری زیادی خوک های شبح و یک گوزن در 400 متری.

پس از رویت این تفنگ در من آمار 100-حیاط جراحی و 200-حیاط شبح به راحتی ولی به توقف screeching آمد در 300-حیاط خوک. Bang. هیچ چیز. هیچ پینگ هیچ جنبش از هدف. من بالا برگزار شد. هیچ چیز. من برگزار شد پایین. هیچ چیز. سمت چپ و راست هیچ چیز به نظر می رسید به من در هدف. نا امید من رفت و برگشت به 200 متری. پینگ. کنجکاو شدم که رفت به گوزن شکل هدف در 400 متری و ضربه در اولین شات.

به عنوان آن معلوم من شد هدف قرار دادن 300-حیاط جراحی فقط خوب اما 55-دانه گلوله من راه اندازی کافی ندارد دلربایی را به حرکت به هدف. 400-حیاط گوزن هدف بود عجیب به شکل و بازدید منجر به آن wobbling به اندازه کافی به ثبت نام این جنبش است.

یکی از بورس های دیگر برداشت یک تفنگ با یک قوی تر محدوده و مشاهده من در 300-حیاط, هدف, و مطمئن شوید که به اندازه کافی, من در بازدید اما بدون قدرت کافی برای تکان دادن سنگین هدف قرار دهند. با .308 پیروزی., که یک مشکل نیست. اگر شما علاقه مند در طولانی(er)-محدوده عکسبرداری آن راه رفتن است.

M-Lok اسلات پیوست تمیز نگه دارید, مینیمالیستی, مشخصات حالی که اجازه می دهد گزینه های فراوان • کنترل استاندارد هستند AR-الگوی متمایز راست دست تعصب. Springfield Armory اختصاصی پوزه دستگاه کمک می کند تا نگه داشتن ویکتور .308 در هدف.


Springfield Armory باعث می شود مطمئن شوید که سنت ویکتور خط است و از ویژگی های غنی: Freefloat بشکه M-Lok-سازگار از handguards تلنگر-تا مناظر براوو شرکت مبلمان و به روز رسانی ماشه هستند و فقط برخی از بعدی-سطح تجهیزات.

این .308 برنده شوید. مدل ارائه می دهد یک نیکل-بور ماشه اختصاصی ترمز پوزه و سبک وزن-مشخصات بشکه با Melonite پایان علاوه بر این ارتقاء در نتیجه یک تفنگ که دسته و به نظر می رسد بزرگ در حالی که ارائه مفید لمس خواهم فراوان QD مانت برای یک زنجیر.

در محدوده ویکتور .308 هر دو شاخه و دسته هست. “H” تنگستن سنگین بافر اواسط ظهر گاز سیستم و Melonite پوشش BCG اطمینان از قابل اعتماد دوچرخه سواری در حالی که وزن سبک تر و براوو شرکت مبلمان ترویج زدن خوب. آیا تیراندازی برای دقت در 100 متری یا تعویض بین اهداف در 25 متری در سنت .308 بود کنترل و ساخته شده جامد بازدید.

به من اظهار داشت: قبل از زمانی که صحبت کردن در مورد یک اسلحه گرم عملکرد در محدوده “خسته کننده” خوب است. تمام علوفه از 150 دانه FMJ عمل مهمات از طریق 175-دانه بازی-درجه عمل به عنوان در نظر گرفته شده و با آشکار دقت تعصب به سنگین تر مطابقت با درجه مهمات.

براوو شرکت مبلمان ارائه می دهد امکان تنظیم و خوب دست زدن به ویژگی های • نیکل – بور-پوشش و تخت رو ماشه بود در سنگین طرف از متوسط اما کاملا قابل قبول برای یک کار کارابین. غرور مالکیت آشکار است در سراسر سنت ویکتور سری با عبور توپ آرم برجسته در پایین گیرنده.


وقتی که می آید به مجلات LR-308 تفنگ باید انتخاب های کمتر از خود کوچکتر عموزاده که هیچ راز است. وجود دارد چند نوع اختصاصی به نسخه های قبلی از .308 برنده شوید. علیرضا پلت بنابراین برای مجلات سازگار با SR-25 الگوی. از آنجا که من در حال حاضر در حال کار بر روی یک LR-308 ساخت من اتفاق افتاده است به یک توده ای از مجلات مناسب است که پس از من تست پلیمر ارائه شده از Hexmag و Magpul فولاد آنهایی که از Brownells و ترکیبی L7 از Lancer.

تمام انواع تغذیه سنت ویکتور .308 فقط خوب, اما این فلز Brownells مجلات و پلیمر Hexmag مدل های مورد نیاز برخی از کمک بیرون آمدن از این مجله هست.

بنابراین وقتی که می آید به گیرنده AR-الگوی تفنگ وجود دارد بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد به عنوان های زیادی را در تاریخ جهان است. Springfield Armory را سنت ویکتور .308 است از ویژگی های غنی اما بدون بیمه قیمت tag—$1,400 قیمت ترجمه به زیر 1200$در “دنیای واقعی” قیمت است که بسیار رقابتی میان قابل مجهز به تفنگ. با توجه به ویژگی های ارتقاء در سنت اگر چه آن را واقعا بسیار مقرون به صرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de