گجرات سفارشات برای 50,000 COVID-19 کیت تست از خارج از کشور

توسط سرپرستان

گاندینگر: با افزایش تعداد coronavirus موارد گجرات دولت دستور داده است تا برای 50,000 موش صحرایی (سریع ضد بدن تست) کیت از خارج از کشور در علاوه بر این به کیت دریافت شود و از دولت مرکزی است.

“ما دستور داده اند که برای 50,000 موش کیت مورد استفاده برای یک نوع از مکمل آزمون برای ویروس مخوف. حمل و نقل خواهد رسید در اولین” گفت: Jayanti راوی اصلی وزیر بهداشت و رفاه خانواده بخش گجرات.

“دسته اول از 3000 به 4000 کیت از این مرکز انتظار می رود برای رسیدن به جمعه شب یا شنبه,” او گفت:.

سریع آنتی بادی آزمایش است نه کامل تست برای coronavirus مانند رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT PCR) آزمون است که دقیق ترین برای coronavirus به عنوان آن را تشخیص virus حضور حتی زمانی که بیمار بدون علامت است. اما این تست وقت گیر و پر هزینه است.

همچنین بخوانید: 55 جدید تایید COVID-19 موارد در گجرات مجموع جهش به 241

از سوی دیگر موش تعیین حضور آنتی بادی پس از یک فرد نمایشگاه علائم حمله ویروس. آن نتایج را فراهم می کند با یک عدم قطعیت کمی و در نظر گرفته نشده است تاييدی. اما موش کیت ارزان تر است و به نتایج سریع.

فرد شناسایی شده منفی از طریق موش نمی توان اعلام کرد Covid-19 رایگان. اما حداقل این تست می تواند کمک به مقامات در جداسازی مشکوک به کرونا مبتلا و سپس ارسال نمونه خود را به صورت مناسب تست PCR.

“از تاج موارد است که ما را دیده اند تا در حال حاضر 80 درصد مثبت شدند با استفاده از روش PCR آزمون بدون علامت 15per درصد نشان می دهد علائم خفیف و 5 درصد نشان می دهد شدید و شرایط بحرانی” اضافه شده راوی.

“در خوشه مهار استراتژی در نقاط از پنج شهرستانها عمده ما در حال بدست گرفتن حداکثر نمونه برای تست PCR به عنوان در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دستورالعمل. این دستورالعمل ها برای گرفتن نمونه از افراد مبتلا به آنفولانزا مانند عفونت (ILI) شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری). ما همچنین در نظر گرفتن نمونه از تماس نزدیک از موارد مثبت ما در بر داشت” اضافه شده راوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im