گجرات conman با الهام از فیلم گرفتن من اگر شما می توانید’ برگزار شد

توسط PTI

احمدآباد: 23 ساله بازداشت شده است در اینجا در گجرات به اتهام خیانت 15 شرکت های مختلف از حداقل 50 تومان lakh از طریق جعل در چهار سال گذشته جرم شعبه گفت: در روز سه شنبه.

متهم جی Soni بود با الهام از فیلم هالیوودی گرفتن من اگر شما می توانید’ به ارتکاب جرم و جنایت که شامل جعل اسناد و پنهان کردن هویت واقعی خود را به متقلبانه برداشت پول از بانک با توجه به جرم شعبه دارد.

Soni دستگیر شده بود روز دوشنبه پس از یک مفصل پروب به طرز عمل آن درگیر نیست پشت سر گذاشتن هر گونه سرنخی در مورد هویت واقعی یا محل گفت: انتشار.

حداقل هفت شکایت از تقلب و جعل بودند در برابر Soni در Ahmedabd دو در وادودارا و شش در جیپور راجستان آن گفت.

این اولین بار است که پس از سال 2016 که Soni که گفته siphoned خاموش lakhs روپیه از حساب های بانکی از شرکت های که در آن او با استفاده از به کار برداشت شده است.

او درگیر شده است در بیش از 50 تومان lakh جرم و جنایت در شعبه گفت.

“آن آغاز شده در سال 2015 زمانی که Soni و پدرش رامش Soni تماشای فیلم ‘گرفتن من اگر شما می توانید’ بود که بر اساس زندگی آمریکایی چک جاعل و conman فرانک Abagnale,” آزادی گفت.

Soni بومی Khedbrahma در گجرات. “هر دو Soni و پدرش را مورد مطالعه در یک مدرسه متوسط انگلیسی. پس از تماشای فیلم آنها تصمیم به پول با استفاده از جعل چک. اول Soni آموخته حسابداری و حسابرسی. او سپس آموخته مبانی کامپیوتر از یوتیوب و آماده جعلی پان کارت و Aadhaar کارت با یک نام جعلی و آدرس با استفاده از MS Paint نرم افزار” آن را اعلام کرد.

Soni خریداری سیم کارت های با استفاده از اسناد جعلی به باز کردن حساب های بانکی, انتشار, گفت:, و اضافه کرد که پدرش به او کمک کرد تا در خرید سیم کارت.

مسلح با یک هویت جعلی, Soni استفاده می شود به مصاحبه برای پست حسابدار یا حسابرس.

“در حالی که مشغول به کار در دفتر Soni مورد استفاده قرار گیرد به سرقت چک و آماده تکراری تمبر از شرکت او در حال کار برای. او با استفاده از جعل امضا از شرکت مالک و پاک کردن چک های خود به نفع” جرم شعبه گفت.

Soni و سپس مورد استفاده برای انتقال پول به دیگر حساب های بانکی تلفن همراه یا کیف پول. او را به استعفا شد و پس از ارتکاب جرم از آن گفت.

پس از او مورد استفاده قرار گیرد به ارائه اسناد جعلی و ID اثبات پلیس اغلب نمی تواند شناسایی و یا ردیابی او با وجود جمع آوری اطلاعات خود را از کارفرمایان و بانک ها.

پس از بررسی کامل جرم شعبه مقامات در نهایت واقع او را به محل اقامت خود را در اودیپور در کشور همسایه راجستان.

او نگه داشته و دستگیر شد به عنوان به زودی به عنوان او فرود آمد در احمدآباد برای یک مصاحبه شغلی آزادی گفت. Soni پدر دستگیر شده بود در سال 2003 توسط پلیس شهر برای فروش وسایل نقلیه به سرقت رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>