دستورالعمل در سالمندان هنرمندان برای حضور در تیراندازی ممکن است تجدید نظر: Uddhav دولت می گوید HC

توسط PTI

بمبئی: ماهاراشترا دولت دستورالعمل توقف هنرمندان بالای 65 سال سن از حضور در تیراندازی دائمی نیست و ممکن است تجدید نظر در زمانی که دولت طول می کشد سهام مستند اقدامات با اثر از 1 اوت در دادگاه عالی بمبئی گفته شد در روز چهارشنبه.

دولت مشاور Poornima Kantharia به دادگاه گفت که هنرمندان بالای 65 سال سن باید خواست به ماندن در خانه برای چند روز بیشتر به عنوان دستورالعمل محدود کردن جنبش خود را به استودیو بودند که برای خود خوب است.

Kantharia شد در پاسخ به یک پرس و جو توسط یک نیمکت از قضات SJ Kathawalla و RI Chagla در مورد اینکه آیا دولت با وضوح (GR) در مورد سینما و تلویزیون, هنرمندان بالای 65 سال سن بود prohibitory یا صرفا توصیه امیز در طبیعت است.

نیمکت بود شنیدن دو دادخواست توسط 69 ساله بازیگر Pramod Pandey و theIndian تصاویر متحرک تولید کنندگان انجمن (IMPPA) به چالش کشیدن گرم.

دادگاه قبلا منصوب ارشد مشاور شاران Jagtiani به عنوان یک amicus curiae در این مورد به کمک آن.

Jagtiani گفت: نیمکت در روز چهارشنبه است که در حالی که دولت GR به نظر می رسید prohibitory در طبیعت آن را بر اساس هر زمينه معتبر.

Jagtiani گفت: محدودیت بودند خودسرانه تبعیض آمیز نبود و بر اساس یک “فهم differentia” (تفاوت قادر به درک).

Jagtiani نیز گفت: این محدودیت در, هنرمندان در نقض حق خود را به یک زندگی شرافتمندانه و حق خود را برای انجام تجارت و کسب درآمد و امرار معاش به عنوان تضمین شده توسط مقالات 14 و 21 قانون اساسی است.

در یک قبلا شنوایی نیمکت بود گفت: دولت محدودیت های تبعیض آمیز به نظر می رسید به عنوان شهروندان ارشد شد محدود نمی شود از رفتن به دفاتر خصوصی برای کار و یا از عامل خود را در مغازه ها و غیره.

روز چهارشنبه دادگاه از دولت خواسته برای روشن شدن اگر محدودیت اجباری بود در طبیعت و اگر اقدام تنبیهی خواهد بود گرفته شده در برابر یک هنرمند اگر او یا او که بالای 65 سال سن تصمیم گرفت به سر کار در استودیو و یا در فضای محل.

Kantharia پاسخ منفی دادند اما نمی روشن شدن این که آیا دستورالعمل شد, مشاوره در طبیعت و یا اجباری.

او در ابتدا گفت: آنها صرفا توصیه امیز اما پس از آن اضافه شده است که هنرمندان باید با قرار دادن “چند روز بیشتر.

“این دستورالعمل دارای یک هدف خیرخواهی. شهروندان ارشد هستند در معرض خطر بالا (از ابتلا به عفونت). آنها باید مراقبت از سلامت خود. امروز ما حال و دلچسب اما هیچ کس نمی تواند می گویند که قربانی این ویروس فقط در لحظه بعد” Kantahria گفت.

دادگاه ایستاده بود گفت: این درست است برای همه اعم از 65 سال سن یا نه.

“همه ما در خطر است. اما پس از آن هر فردی حتی اگر بالاتر از 65 سال سن باید با توجه به حق مراقبت از خود و بهداشت” آن را گفت.

دادخواهان’ مشاور Ashok Saorogi استدلال کرد که این دستورالعمل به وضوح تبعیض آمیز و وزن در برابر هنرمندان.

“در تمام بخش های دیگر محدودیت شده اند آرام است. دولت به عنوان مثال از نحوه سالن و باربر مغازه ها اجازه داده شد برای باز کردن تنها به تازگی است.”

“که نه معتبر به عنوان مثال جایی است که دولت محدود کسانی که بالاتر از 65 به بازدید از یک آرایشگر یا سلمانی که بالای 65 سال سن” Saorogi گفت.

دادگاه پس از آن خواسته دولت مشاور چه خواهد بود در نتیجه اگر یک هنرمند بالاتر از 65 سال سن تصمیم گرفت به خارج برای کار امروز است.

“او خواهد شد و یا او را در نقض قوانین هر مرکز و یا دولت ایالتی” دادگاه خواسته است.

Kantahria گفت: “آنها نمی خواهد در نقض هر گونه قوانین اجباری, اما نتیجه این خواهد بود که هنرمندان خود بیماری”.

HC در حال حاضر بسته همه بحث در مورد و متعلق آن حکم است که به احتمال زیاد تلفظ اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de