Grown-ish فصل 4، قسمت 2 – قسمت 10 تاریخ انتشار، بازیگران و اطلاعات داستان

[ad_1]

قسمت 2 فصل 4 Grown-ish به زودی پس از تعطیلات زمستانی با قسمت 10 شروع می شود، در اینجا درباره تاریخ انتشار، بازیگران و اطلاعات داستان صحبت کردیم. Grown-ish یک سریال آمریکایی است که حول زندگی دختر بزرگ جانسون زو در حالی که به دانشگاه می رود و سفر جدید خود را به سمت بزرگسالی آغاز می کند، می چرخد. اما خیلی زود متوجه می شود که به محض اینکه از پیله بیرون آمد، همه چیز آنطور که او تصور می کرد آسان نیست. Grown-ish که توسط باریس و لری ویلمور کنیایی ساخته شده است، اولین قسمت خود را در ژانویه 2018 پخش کرد و از آن زمان به بعد، به ویژه در بین جوانان، یک برنامه شناخته شده بوده است.

سریال محبوب Grown-ish شامل زوئی جانسون با بازی یارا شهیدی و آرون جکسون با بازی تروور جکسون است. از دیگر شخصیت‌های برجسته این سریال می‌توان به فرانس رایسا در نقش آنا تورس، لوکا سابات در نقش لوکا هال، جردن بوهات در نقش ویوک شاه، امیلی آرلوک در نقش نومی سگال، کلویی بیلی در نقش جاز فورستر، دین کول در نقش چارلی و دیگی سیمونز در نقش داگلاس اشاره کرد. یارا راوی و قهرمان سریال است.

تا به حال در فصل 4 Grown-ish چه اتفاقی افتاده بود؟

بیایید نگاهی به فصل چهارم سریال پرطرفدار Grown-ish بیندازیم. اولین اسپین آف سریال فوق‌العاده موفق Black-ish شبکه ABC در فصل چهارم Chronicle of Life در زمان زوئی جانسون و دوستانش در حالی که چالش‌های آموزش عالی را دنبال می‌کنند. در قسمت اول فصل چهارم، طرفداران گروه دوست را دیدند که در حال حاضر درگیر واکنش اعتراضی و عشقی بودند که اشتباه پیش رفت. با ورود گروه به دبیرستان، اوضاع کمی شوم به نظر می رسد. اگرچه این نمایش برای فرم رایگان موفقیت آمیز بود و با پخش Hulu موفقیت آمیز بود، رتبه بندی بالاترین رتبه را نداشت.

اطلاعات فصل 4 قسمت 2 Growing Up

ما وارد فصل چهارم شدیم، زیرا زویی پس از لحظات سختی که در شغل جدید خود داشت، در دانشگاه هنرهای لیبرال کالیفرنیا (Cal U) ثبت نام کرد. وضعیت نیل و شایعات ناخوشایند در مورد کار یک استایلیست بسیار بود. ما همچنین می بینیم که او و هارون دور هم جمع می شوند تا همه چیز را رسمی کنند. آنها علاوه بر ملاقات مجدد، در یکی از دراماتیک ترین و پر احساس ترین سریال های دو قسمتی درباره حرکت زندگی سیاه پوستان نیز دستگیر می شوند.

همچنین بخوانید: تاریخ انتشار فصل 8 قسمت دوم Black-ish

چه اتفاقی می تواند در فصل 4، قسمت 10 Grown-ish رخ دهد؟

در Grown-ish فصل 4، اپیزود 10، طرفداران می بینند که زوئی قدم های مهمی در زندگی خود برداشته است که آینده او را درخشان می کند. زندگی به نظر می رسد لوک و آرون همدیگر را دوست ندارند و رابطه ای از روی حسادت و نفرت دارند، در حالی که زویی و آرون مدت زیادی است که با هم رابطه دارند. علاوه بر این، لوکا چیزی به زویی داد که حرفه او را آسان تر کند و این می تواند منجر به رابطه تلخ بین زویی و هارون شود.

خواهر لوکا، کایلا و داگ در تماس هستند، اما او نظری در مورد این موضوع ندارد. با این حال، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که لوک یاد خواهد گرفت و بر آنها مسلط خواهد شد. طرفداران همچنین خواهند دید که آیا دو شخصیت محبوب ترین، یعنی. زوئی و آرون دوباره با هم متحد می شوند و همچنین می بینند که آیا لوک در طول فصل به زویی کمک می کند یا در نهایت همه چیز را برای او به هم می زند.

قبل از اینکه به برخی از بینش‌ها و اسپویل‌ها بپردازیم، اجازه دهید خلاصه‌ای از آنچه در قسمت نهم از فصل چهارم Grown-ish اتفاق افتاد را بیان کنیم. اپیزود با این شروع می‌شود که زویی شب دیر از خواب بیدار می‌شود و در مورد بهترین عاشقانه‌ها صحبت می‌کند که در آنها به جای اینکه زیاد فکر کنید، فقط عمل می‌کنید. در عمل، واقعاً به معنای شکستن است، و این کلمه مورد علاقه آرون است، همانطور که بینندگان شنیده اند. زویی می‌گوید توانایی این زوج برای گم شدن خود به خود در احساساتشان دقیقاً همان چیزی است که منجر به این لحظات داغ، پرشور و فراموش‌نشدنی می‌شود، زیرا او می‌گوید مونتاژ برخی از صحنه‌های نمادین آن‌ها از بوسیدن آرون را نشان می‌دهد. .

Grown-ish فصل 4 قسمت 2 قسمت 10
فرم رایگان

او به او گفت که او را دوست دارد، آنها پس از ازدواج با هارون در ساحل یک تماس رایگان دریافت کردند. همچنین برخی از صحنه های شدید آرون را نشان می دهد که پس از مصاحبه ناموفق با جوی درگیر می شود، زیرا او آنها را وادار می کند در مورد اینکه چه کسی مقصر دستگیری آنها است، عقب و جلو بروند. با این حال، این دو پس از رسیدن زویی به شب هارون و ابراز احساسات خود نسبت به هارون، آشتی می کنند. بعد می بینیم که زویی صبح زود از خواب بیدار شد و به دنبال کارآموزی بود. هارون از او می پرسد که آیا بعد از دیشب خسته شده است؟

زوئی هنوز به دنبال کارآموزی است، در حالی که آرون می گوید نمی تواند با او برود زیرا نیمه شب است و پیشنهاد می کند بعد از آن با آنها تماس بگیرد. مورد بعدی که می بینیم، آرون به سراغ چارلی می رود تا مشکل کارآموزی اش را حل کند. او به چارلی توضیح می دهد که چگونه زوئی شش ماه را در نیروی کار با دو دوره کارآموزی ناتمام گذراند.

او از چارلی پرسید که آیا می تواند اعتبار او را بسنجد. سپس هارون به مهمانی می رسد، جایی که جوی در حال خنده و لبخند به چهره لوک دیده می شود. همانطور که زوئی متوجه می شود، با عجله به سمت هارون می رود و به او می گوید که حال او و لوک خوب است، زیرا او برای همه چیز از او عذرخواهی می کند. او به هارون اشاره می کند که لوک به او پیشنهاد کار به عنوان کارآموز در شرکتش را داده است.

بزرگسالان، فصل 4، قسمت 10
فرم رایگان

در اینجا هواداران به معنای واقعی کلمه قلب شکسته و ناامیدی را در چهره آرون دیدند. سپس قلب شکسته لوک را در حال نوشیدن می بینیم. طرفداران دیدند که لوکا به سمت هارون آمد و به طعنه آمیزی از کت او تعریف کرد. این باعث عصبانیت هارون می شود و او در نهایت به صورت لوک ضربه می زند. زویی سعی می‌کند به هارون زنگ بزند، اما او گوش نمی‌دهد و همان موقع بود که بیرون آمد. پس از اینکه زویی به خانه آرون می رسد، از یادداشتی متوجه می شود که آرون واقعاً چیزی عالی برای او برنامه ریزی کرده است و در نهایت به این فکر می کند که آیا رابطه او با آرون می تواند حفظ شود. طرفداران واقعاً امیدوارند. چیزهای بسیار دیگری بود که باعث شد در پایان فصل تابستان در میان طرفداران تعجب کنم که در قسمت 10 فصل 4 قسمت 2 Grown-ish چه اتفاقی خواهد افتاد.

Grown-ish فصل 4، قسمت 2 تاریخ انتشار: در قسمت 10 چه اتفاقی می افتد؟

در قسمت دهم از فصل چهارم، طرفداران واقعاً دوست دارند زوئی و آرون با هم آشتی کنند. از طرف دیگر، طرفداران همچنین می توانند ببینند که آیا داف و کایلا موفق می شوند راز خود را برای مدت طولانی از لوک مخفی کنند یا خیر. طرفداران همچنین می‌توانند ببینند که چه اتفاقی برای Vivek و Anna می‌افتد، که در نهایت در قسمت آخر تابستان با هم خوابیدند.

The Grown-ish Season 4 Part 2 قرار است در تاریخ 27 ژانویه 2022 اکران شود.

این که شبکه یک فصل خاص را در دو قسمت پخش می کند کاملاً معمول است، همانطور که در فصل های اول، دوم و سوم نیز همین کار را انجام می داد. اولین قسمت از فصل چهارم در 8th پخش شدشما جولای 2021 و آخرین قسمت تابستانی در 2 پخش شدnd سپتامبر 2021 اولین نمایش 13 قسمت از اسپین آف در می 2017 در 3 بود.سوم ژانویه 2018 و پخش فصل دوم 21 قسمتی در 2 ژانویه 2019 است. پخش فصل سوم در تاریخ 16شما ژانویه 2020 و در حالی که نیمه دوم فصل سوم اولین نمایش 21 بودخیابان ژانویه 2021

اولین پخش فصل چهارم در 8 ژوئیه 2021 است و در حال حاضر Grown-ish Season 4 Part 2, i.e. قسمت 10 سریال در آستانه نمایش در صفحه 27 استشما ژانویه 2022، هیجان زیادی را برای بینندگان به ارمغان آورد. عنوان موردانتظار قسمت جدید سریال “تا بود خوب بود” است.

ما یک ناشر خبری مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید،
به پاترون اهدا کنید[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers