و حملات فزاینده به فعالان حزب بازتاب ی از سرخوردگی پاکستان: رئیس J&K BJP

توسط PTI

جامو: حملات فزاینده به کارگران حزب در دره کشمیر نشان دهنده سرخوردگی پاکستان است، راوایندر رینا رئیس جمهور جامو و کشمیر بی جی پی روز یکشنبه در حالی که تأکید می کرد که منطقه “از تروریسم” ساخته خواهد شد گفت.

همچنین رینا گفت که حزب او با چنین حملاتی به پایین گاونمی شود و فعالیت های خود را برای پوشش هر خانه در دره تشدید خواهد کرد.

رهبر BJP در واکنش به آخرین حمله به بی جی پی کارگر عبدالحمید نجار، یکی از ساکنان روستای موهیندپورا، که در اوایل صبح توسط شبه نظامی در ناحیه بودگام در مرکز کشمیر هدف گلوله قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

نجار سومین کارگر بی جی پی بود که طی یک هفته گذشته توسط شبه نظامی ها هدف قرار گرفت. پیش از این، یک رهبر بی جی پی در منطقه کولگام در جنوب کشمیر کشته و یک رهبر دیگر زخمی شد.

او ن برای درمان به بیمارستان انتقال داده شده است.

حملات به رهبران BJP در UT پس از آن شدت گرفت که تروریست ها یک رهبر برجسته BJP را به همراه پدر و برادرش که همچنین از اعضای حزب زعفران بودند، در شمال کشمیر ماه گذشته به قتل رسوندند.

کسانی که در چنین حملاتی دست داشته اند نه از مرگ در گذشته فرار کرده اند و نه در آینده جان خود را نجات خواهند داد. ما اجازه نخواهيم داد که آسمان امن به تروريست ها داده شود و کشمير را از تروريسم آزاد کنيم.”

او گفت پاکستان نمی تواند محبوبیت رو به رشد BJP در دره را با چنین “اقدامات نامرد” متوقف کند.

امروز پرچم سه رنگ و بی جی پی به هر گوشه و کنار دره رسیده است و باعث سرخوردگی پاکستان شده که حمله به فعالان بی جی پی را از طریق تروریست هایش آغاز کرده است.

ما فعالیت های خود را تشدید می کنیم و پرچم سه رنگ و حزب را در هر خانه بالا می بریم.”

رینا با توصیف حمله به نجار به عنوان یک اقدام بزدلانه گفت تروریست های مورد پشتیبانی پاکستان تحت سرخوردگی دست به چنین حملاتی می کنند.

مردم جامو و کشمیر می دونن که تروریست ها و جدایی طلبان در ۳۰ سال گذشته با دست پا زدن به کشتارهای بی گناه منطقه را به خواست پاکستان نابود کردند.

او با تعارف از نیروهای امنیتی برای عملیات ضد میلیتانسی گفت: «ارتش ما، نیروهای شبه نظامی و پلیس ما تروریست ها را خنثی می کنند تا دره حضور شان را پاک کنند. حمله ها نتیجه سرخوردگی آنهاست و ما با چنین اعمال ناشبه هایی به ما نمی رسه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de