گروهی از تگزاس نوار صاحبان شکایت دولت بیش تعطیلی میان Coronavirus مورد افزایش

پس جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت سفارش برای میله به دلیل افزایش coronavirus موارد یک گروه از صاحبان نوار شکایت علیه دولت این ادعا را نقض قانون اساسی امور خارجه و ناعادلانه اهداف میله با توجه به آسوشیتد پرس.

ابوت دستور داد بارها به تعطیل جمعه در سراسر کشور برای دومین بار و رستوران ها به مقیاس خود عامل ظرفیت پس از یک رکورد تعداد بالایی از بستری شدن در بیمارستان پنج شنبه. او همچنین در ارتباط با افزایش موارد به بازگشایی میله در ماه مه با توجه به آسوشیتد پرس.

در مورد روند به دنبال به روز شنبه زمانی که در تگزاس گزارش شده نزدیک به 6000 coronavirus بیمارستان بیماران رکورد بالا اگر چه تعداد اضافی تایید موارد زیر 5,000 برای اولین بار در هفته. (مرتبط: ابوت سفارشات تگزاس میله برای بستن دوباره در میان Coronavirus موج)

فرماندار سفارش بسته کسب و کار است که حداقل 51 درصد از درآمد خود را از فروش الکل که نوار صاحبان ادعا می کنند هدف قرار دادن میله در حالی که اجازه می دهد کسب و کار مانند سالن و تو استودیو به ادامه عملیات.

A bartender wearing a facemask makes a drink at a restaurant in Austin, Texas, June 26, 2020. - Texas Governor Greg Abbott ordered bars to be closed by noon on June 26 and for restaurants to be reduced to 50% occupancy. Coronavirus cases in Texas have spiked in recent weeks after being one of the first states to begin reopening. (Photo by SERGIO FLORES/AFP via Getty Images)

یک متصدی بار با پوشیدن یک ماسک باعث می شود یک نوشیدنی در یک رستوران در Austin, تگزاس, ژوئن 26 سال 2020 است. – فرماندار تگزاس گرگ ابوت دستور داد بارها به بسته ظهر در ژوئن 26 و رستوران ها می شود کاهش می یابد 50% اشغال. Coronavirus موارد در تگزاس باید مشخصی در هفته های اخیر پس از اینکه یکی از اولین متحده به آغاز بازگشایی. (عکس توسط SERGIO FLORES/خبرگزاری گتی ایماژ)

“من فکر نمی کنم این حق است که او را به نقض قانون اساسی ما حقوق” آلن پارکر, سرب, شاکی در دادخواست و نوار مالک در شرق تگزاس روز دوشنبه گفت: با توجه به تگزاس تریبون. “دلیل من صحبت کردن است من نمی خواهم که او نمی تواند سازگار باشد. شما به عنوان مثال منجر شود. همه چیز به او گفت که او راه می رفت. و من او نا امید شده چون من از طرفداران بزرگ خود را.”

جارد Woodfill وکیل به نمایندگی از صاحبان نوار می گوید ابوت است “یک جانبه از بین بردن اقتصاد ما و پایمال در حقوق و قانون اساسی ما.”

“چرا او همچنان به طور یک جانبه اقدام مانند یک پادشاه؟” Woodfill گفت: با توجه به تگزاس تریبون. “او صدور حکم صاحبان نوار به ورشکستگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *