تازی اعلام آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا گشت مرزی چک

تازی بزرگترین اتوبوس شرکت در آمریکا جمعه اعلام کرد آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد ماموران مرزبانی به انجام مهاجرت چک در آن اتوبوس بدون حکم.

اتوبوس شرکت نشان داد در یک ایمیل فرستاده بیانیه که دیگر رضایت به هر ماموران مرزبانی و یا گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) افسران انجام بی جا جستجوها در آن اتوبوس یا ترمینال مناطق هستند که به روی عموم باز آسوشیتد پرس برای اولین بار گزارش شده است. چنین غیر عمومی مناطق شامل دفاتر شرکت و یا مکان های که در آن یک بلیط مورد نیاز است.

“نگرانی اصلی ما این است که ایمنی از مشتریان و اعضای تیم و ما با اعتماد به نفس این تغییرات منجر به بهبود تجربه برای همه طرف های درگیر” خواندن یک تازی بیانیه.

این شرکت ارائه خواهد شد ایستگاه اتوبوس کارکنان و رانندگان با آموزش به روز رسانی سیاست ها و همچنین قرار دادن برچسب بر روی هر یک از آن اتوبوس ها حاکی از این است که آن را نشانی از رضایت نیست به مهاجرت جستجوها.

The Wider Image: Fleeing Honduras, family stakes its future on asylum in the U.S.

Orfa یک مهاجر از هندوراس و فرزندان او (از ل) راشل کارولینای و Bayron دریافت بر روی یک تازی اتوبوس پس از تبادل نظر پرنیان در المگردو, New Mexico, ایالات متحده, مارس 16 سال 2018 است. رویترز/لورن الیوت

این تصمیم پس از تازی مواجه شده است به انتقاد شدید از مترقی و حقوق مهاجر گروه اجازه گشت مرزی مقامات به هیئت مدیره آن اتوبوس به منظور بررسی مشتریان مهاجرت وضعیت. آژانس به مدت طولانی نگهداری می شود که این چک ها یک راه موثر برای سرکوب قاچاق مواد مخدر, قاچاق انسان و مهاجرت های غیر قانونی.

بیگانه غیر قانونی طرفداران با این وجود شاد در اعلام.

“ما را خوشحال و برای دیدن تازی به وضوح در ارتباط است که از آن رضایت نیست به دهها و آزار و اذیت در آن اتوبوس” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا معاون Andrea فلورس گفت: AP. “توسط حفاظت از آن مشتریان و کارکنان تازی ارسال یک پیام است که آن را اولویت جوامع آن خدمت می کند.”

به نظر می رسد که یک کشف یادداشت ممکن است آنچه موجب تازی به سیاست خود را تغییر دهید.

این شرکت — با وجود دریافت انتقاد از مهاجر طرفداران حقوق — قبلا استدلال کرد که آن را به حال هیچ چاره ای جز به اجازه می دهد عوامل گشت مرزی انجام این بررسی. اما داخلی گشت مرزی یادداشتی امضا شده توسط سابق رئیس گشت مرزی کارلا کشيش در ژانویه تایید کرد که متمم چهارم قانون اساسی ممنوع عوامل از جستجو اتوبوس های خصوصی بدون رضایت و یا بدون حکم. (مرتبط: باردار مهاجر غیر قانونی می دهد تولد ‘حدود 30 دقیقه پس از عبور از مرز)

تازی بیرون آمد خود را با تغییر سیاست یک هفته پس از AP گزارش به بیرون درز یادداشت.

CBP را بلافاصله بازگشت Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>