گرتا Thunberg می گوید: او ‘احتمال’ به کروناویروس جدید


سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg روز سه شنبه گفت که آن را “بسیار محتمل” است که او تا به حال قرارداد جدید coronavirus پس از تجربه چندین علائم پس از سفر به اروپا مرکزی.

“حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم… من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه” نوجوان آب و هوا قهرمان گفت: در یک Instagram post.

Thunberg گفت: علائم ظهور پس از بازگشت از سفر در سراسر اروپای مرکزی است که او و پدرش جدا کرده و خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

همانطور که از شنبه, سوئد گزارش شده بود 2,272 فتح موارد تایید شده اما تنها کسانی که با علائم شدید نیاز به مراقبت در بیمارستان و کارکنان مشغول به کار در گروه های در معرض خطر در حال آزمایش است.

بنابراین Thunberg گفت که او تا به حال آزمایش نشده اما گفت: “این بسیار محتمل” است که او آن را “با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط است.”

17-year-old همچنین گفت که او تا به حال در حال حاضر “اساسا بهبود” اما هشدار داد دیگران گفته او “تقریبا احساس نمی کند بیمار است.”

او هشدار داد که دیگران و به خصوص افراد جوان تنها دچار علائم خفیف ممکن است نمی دانم “آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر.”

“ما که نمی متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران” او گفت:.

در اوایل ماه مارس Thunberg که پیشگام “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا” جنبش نام های دیجیتال در اعتراض به طوری که برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ است که می تواند باعث تشدید گسترش جدید کروناویروس.

او به دعوت فعالان به ارسال عکس از خود با کلمه #ClimateStrikeOnline هر جمعه به جای حضور در تظاهرات در خیابان ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de