گرتا Thunberg می پیوندد دست با برای جدید مجموعه مستند

من در یک مستند جدید سری با نوجوان سوئدی فعال محیط زیست گرتا Thunberg

بی بی سی روز دوشنبه گفت: آن را به یک جدید مجموعه مستند با نوجوان سوئدی فعال محیط زیست گرتا Thunberg, نمودار زندگی خود و کاوش در علم پشت تغییر آب و هوا.

“سری را به دنبال خواهد داشت گرتا بین المللی جنگهای صلیبی که او را به خط مقدم از تغییرات آب و هوایی در برخی از فوق العاده ترین مکان بر روی زمین به عنوان او به بررسی چه اقداماتی می تواند انجام شود به منظور محدود کردن تغییر آب و هوا و آسیب های آن علل” بی بی سی Studios گفت.

این مجموعه را ببینید 17 ساله در دیدار با دانشمندان و سیاستمداران و کسب و کار moguls به چالش کشیدن آنها را برای ایجاد تغییرات در پخش تجاری محتوای بازو اضافه شده است.

“این فیلم نیز نمودار سفر خود را به بزرگسالی به عنوان او همچنان مواجه با دنیای واقعی عواقب ناشی از عدم” آن گفت:.

آنها را نیز به “به اشتراک گذاشتن برخی از لحظات آرام به عنوان او می نویسد تاثیرگذار سخنرانی که در حال حاضر پخش و تجزیه و تحلیل در سراسر جهان به عنوان او زندگی یک نوجوان زندگی شبیه هیچ دیگر”.

Thunberg آب و هوا مبارزه شروع بی سر و صدا در ماه اوت سال 2018 زمانی که او قلم مدرسه برای سه هفته اول و پس از آن در روزهای جمعه به صرف روز در خارج از سوئد و پارلمان با امضای برچسب “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا”.

او فعالیت است و پس از جلب توجه میلیونها نفر در سراسر جهان است.

“تغییر آب و هوا است که احتمالا مهم ترین موضوع زندگی ما پس از آن احساس می کند به موقع را معتبر سری است که به بررسی حقایق و علم پشت این موضوع پیچیده” گفت: Rob لیدل, BBC Studios’ تهیه کننده اجرایی.

“قادر به انجام این کار با گرتا فوق العاده ای امتیاز گرفتن یک نمای داخل در آنچه آن را مانند یک نماد جهانی و یکی از معروف ترین چهره ها در این سیاره است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر