Greg Gutfeld انتقاد دموکرات ها پس از بر شنوایی: ‘اوباش است که فقط خود را Street Team’

رادیو فردا میزبان Greg Gutfeld به طور مستقیم در هدف آمریکا پس از روز سه شنبه جلسه با دادستان کل ویلیام Barr.

Gutfeld برگزار چیزی به عنوان او recapped شنوایی در “پنج” گفت: “پس از آن شکست مفتضحانه ما باید برای اصلاح کردن زمان برای امریکا است.” (مربوط به: ‘این است که خوب است؟’: بر انتقاد دموکرات ها کمرنگ جلوه دادن تظاهر کنندگان با استفاده از پرتابه که نفوذ Marshalls به استخوان’)

تماشا کنید:

“اول از همه پس از آن — که بدترین چیزی که من تا به حال در تلویزیون دیده می شود و من عبارتند از: “صبح جو'” Gutfeld آغاز شد. “پس از آن شکست مفتضحانه ما به اصلاح زمان ما برای امریکا است.”

Gutfeld در ادامه به انتقاد دموکرات ها برای پر کردن وقت خود را با اتهامات و سپس گفت: “من بازپس زمان من” به سطح بیشتر اتهامات امتناع از اجازه می دهد بر شانس برای پاسخ به هر چیزی.

“ایجاد یک خیابان یک طرفه است که در آن شما در واقع می تواند کسی را متهم قتل می تواند شما را متهم به خیانت و سپس شما را انکار آنها فرصت دفاع از خود را دارد در ضمن این حزب از شفقت ؟ من تو را دیدم هیچ چیز, اما فاشیست. این بچه ها — جای تعجب نیست که آنها فکر می کنم اوباش اوباش در پورتلند و سیاتل است یک چیز بد نیست. اوباش توسط فقط آنها خیابان تیم” Gutfeld ادامه داد.

Gutfeld در ادامه به تماس با شنیدن “یک مسابقه بین که می توانید بپرسید اشتباهترین سوال” با این استدلال که برای دموکرات ها’ ادامه داد: ادعای “بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز” برای نگهداری درست از ادامه خشونت و مجروح مأموران اجرای قانون تا به حال نادیده گرفته می شود به طور کامل.

“سه افسر پلیس به طور دائم کور و لایحه بار به نشستن وجود دارد مانند آرام گوریل swatting این احمق پرواز کردن بینی خود را با آرامش خاطر آنها آنقدر احمق —” Gutfeld به این نتیجه رسیدند. “من بپرسید. چگونه می تواند هر کسی در امریکا قرار داده تا با این ؟ اگر من نشسته بود که در آن بار شد من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید. آنها باید به پمپ من پر از زاناکس — یا که یا آنها را مجبور به قرار دادن من در یک قفس مانند “سکوت بره ها” آیا چیزی پر شده در دهان من و آویزان وارونه به خاطر من از دست دادن ذهن من است. من هرگز دیده می شود هر چیزی بیشتر نفرت انگیز در تلویزیون. من فکر Kavanaugh شنیدن یک بی عدالتی است. این لعنتی خیلی نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im