Greg Gutfeld خواستار ‘حقایق’ در درگیری پلیس: زمان ‘روایت … است نسبت به عنوان یک مسابقه جنگ’

رادیو فردا میزبان Greg Gutfeld توضیح داد که در حال انجام “روایت” در پلیس برخورد با آفریقایی-آمریکایی مظنون غایب واقعی “حقایق” و داده ها می تواند ایالات متحده را “به سوی یک مسابقه جنگ.”

در طول یک شنبه “پنج” پانل بحث و گفتگو در مورد تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس پس از او در برابر بازداشت زد و سعی کرد به آتش تیزر در ادامه افسر در آتلانتا هفته گذشته Gutfeld توافق با شرکت میزبان جسی Watters که بروکس نباید شده است به سادگی اجازه رفتن اما گفت که داستان “بزرگتر از این رویداد منحصر به فرد.”

“ما در حال ارائه تقریبا در هیچ زمینه دیگر به این وقایع زمانی که این فیلم ها بیرون می آیند و من فکر می کنم ما در حال ترک کشور ما در رحمت خطرناک روایت سوخت این وحشتناک, فیلم,” او گفت:.

تماشا کنید:

“است که می تواند در نهایت نابود کردن یک کشور هنگامی که شما با داشتن 10 میلیون دستگیری و چیزی شبیه به 15 میلیون پلیس برخورد یک سال” او در ادامه اضافه کرد که حتی دو جمله ویدئوها یک ماه می تواند آسیب شدید به کشور است.

“اگر ما در درمان این راه ما درمان آنها در حال حاضر بدون متن این کشور است و نه به زنده ماندن” گفت: رادیو فردا میزبان. “چرا هر وقت ما هستند به یک کمی از پیشرفت آن را به یک مربع با شورش و غارت آنجا که ما آن را ساخته ام درست است.”

Gutfeld پیشنهاد بینندگان گوش دادن به پادکست توسط سام هریس با عنوان “آیا ما می توانیم جلو و عقب از آستانه” که “در برابر برخی از حقایق است که هیچ کس در شبکه TV یا تلویزیون کابلی را لمس خواهد کرد.”

“برای مثال این واقعیت است که سیاه پوستان هستند 25 درصد کمتر احتمال دارد به ضرب گلوله در طول اقدام به دستگیری حتی اگر nonwhite افسران هستند احتمال بیشتری برای شلیک nonwhite مظنون,” او گفت:. “این حقایق هستند و به همین دلیل شما باید برای مطرح کردن این حقایق این است که ما باید برای متوقف کردن ساخت این سیاه در مقابل سفید مسئله و آن را سیاه و سفید موضوع است. چون در حال حاضر این روایت که ما عامل زیر است نسبت به عنوان یک مسابقه جنگ.”

فاکس نیوز میزبان در ادامه به توصیف کلی پیامدهای چنین امور خواهد آورد که در آن به طور کلی جرم و جنایت به شدت افزایش و پلیس تنها پاسخ به بدترین آنهایی که. (مرتبط: Rayshard بروکس’ وکیل خانواده در دفاع از مقاومت در برابر دستگیری بر اساس آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید)

“از آنجا که ما در حال ایجاد یک آتشین آتش زا روایت است که باعث می شود مردم فکر می کنم که چیزی است که اتفاق می افتد بیشتر از آن است که این اتفاق می افتد به یک نوع خاصی از فرد به عنوان مخالف دیگر” او به این نتیجه رسیدند. “آمار تغییر خواهد کرد و ذهن شما را در این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de