Greg Gutfeld می شکند یک نمودار نشان می دهد که چگونه نیویورک Coronavirus پاسخ ‘ناشی از هزاران نفر به مرگ’

رادیو فردا میزبان Greg Gutfeld شکست دستباف نمودار در روز پنج شنبه بعد از ظهر را “پنج” را به نشان می دهد که چگونه نیویورک coronavirus پاسخ ممکن است “باعث شد هزاران نفر به مرگ است.”

بحث در مورد یک کلیپ دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو را در پیدا کردن که 66 درصد از افرادی که قرارداد coronavirus در دولت در خانه بودند احتمالا تحت مستند شرکت میزبان امیلی Compagno اظهار نظر که آن می تواند شواهدی وجود دارد که “مستندات گسترده نیست به عنوان موثر به عنوان قبلا فکر می کردم” قبل از درخواست برای Gutfeld واکنش.

تماشا کنید:

“هیچ کس نمی داند هر چیزی و همه از مفروضات است که ماه پیش به نوبه خود می تواند درست است که این یک ویروس داخلی و خارج زمانی که هوا بهتر می شود هر” Gutfeld پاسخ داد. “است که می تواند اشتباه بیش از حد, اما حسم به من می گوید که قرار دادن مردم در فضاهای تنگ که بیمار هستند کار نمی کند.”

آوردن تا واشنگتن را “بسته” پرستاری صفحه اصلی سیستم و مرگ وجود دارد, فاکس نیوز شرکت میزبان به نام ارسال “افراد بیمار” به خانه سالمندان به نیویورک را یک “علت و معلول است.”

“آنها اساسا قرار دادن بیمار مسری مردم را به استراحت در خانه به جای استفاده از آن بزرگ زیبا قایق که آنها تا به حال در سمت غرب و بزرگراه و که باعث شد هزاران نفر می میرند” گفت: Gutfeld قبل از پرسیدن اگر خود را میزبان می خواهم برای دیدن نمودار او نشان وارونه هرم.

“بالا است, سالمندان, بیماران, بیماران,” او توضیح داد. “این مردم هستند که صدمه می بینند بیشتر توسط ویروس. اگر شما محافظت از آن گروه همه پس از آن گروه ریسک پایین می رود. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است که محافظت از این گروه و پس از آن خطر نرخ عفونت می میرند ، نه به طور کامل اما آن را به پایین. آن را وارونه هرم. اما پس از آن جمعیت مزایای اگر شما در حفاظت از افراد مسن و ناتوان.”

او ادعا نیویورک “نمی حفاظت از افراد مسن و ناتوان” به جای ارسال “افراد بیمار با” آنها “که به گسترش این بیماری و همچنین مراقبت های بهداشتی کارگران بیمار نیز هست.” (مربوط به: ‘که واقعا جامعی گردن من’: Mike Rowe استخوان به انتخاب اندرو کومو را ‘اگر آن را موجب صرفه جویی در یک زندگی” سخن گفتن)

یکی پس از دیگری بحث شرکت میزبان جسی Watters خواسته Gutfeld برای نشان دادن نمودار خود را دوباره به جز وارونه برای نشان دادن آنچه در کالیفرنیا ، ران DeSantis “آیا در فلوریدا.”

“او تمام ارسال های ایالتی فلوریدا منابع برای افراد مسن و بیمار در خانه های سالمندان و نوع اجازه دهید سایر استان ها مسئولیت رسیدگی به آن را در راه است که آنها را مناسب دیدم” گفت: Watters. “فلوریدا است که در شکل بزرگ و آنها باید بسیار بالا جمعيت سالمندان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de