یونان مجبور به دفاع از مرزهای خود از توده ها از پناهندگان

یونان مستقر گاز اشک آور شنبه برای جلوگیری از موج پناهندگان از ورود از طریق ترکیه است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان می گوید خود را در کشور باز کرده است مرزهای خود اجازه می دهد 18,000 پناهندگان به سیل به اروپا است. او همچنین ادعا می کند که تعداد افزایش خواهد یافت به عنوان بسیاری از 30,000 توسط یکشنبه, با توجه به یک خبرنگار.

سیل مهاجران به نظر می رسد باید تلافی از دست دادن حداقل 33 سرباز ترک در سوریه در روز جمعه و اتحادیه اروپا را عدم رعایت 2016 پیمان آن امضا شده با ترکیه برای کمک به پناهندگان مصرف با توجه به ABC News.

“هیچ نوشته های غیر قانونی به یونان تحمل خواهد شد. ما در حال افزایش امنیت مرزی” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis اعلام شده در توییتر. (مرتبط: چگونه روندهای جمعیتی را تحت تاثیر قرار 2020 انتخابات)

مقامات یونانی مستقر کرده اند گاز اشک آور در تلاش برای خرج کردن توده ها شدند. با وجود این برخی از آنها قادر به قطع از طریق یک حصار مرزی و به دست آوردن ورود به یونان با توجه به ABC.

Mitsotakis نیز روشن است که “یونان را تحمل نمی کند هیچ مسئولیتی در قبال حوادث غم انگیز در سوریه و نمی خواهد رنج می برند عواقب ناشی از تصمیمات گرفته شده توسط دیگران است.”

در اوایل این هفته شهروندان یونانی با پلیس درگیر شدند در اعتراض به برنامه های دولت برای ساخت و مهاجر اردوگاه در جزیره لزبوس و چیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im