گراهام Mertz توییتهایی او می خواهم ‘چیزی’ به بهار تمرین فوتبال

Wisconsin Badgers کارفرمایی گراهام Mertz نیست با بهار تمرین فوتبال بودن را در خود نگه دارد.

از این لحظه وجود ندارد و تنظیم جدول زمانی برای زمانی که فعالیت های فوتبال باز خواهد گشت چرا که coronavirus زیبا بسته همه چیز را. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

مرد می رود به فشار برای شروع کار می خواهد شروع به گرفتن تکرار بلافاصله. او توییتی “به معنای واقعی کلمه می توانید هر چیزی را به بهار توپ را در حال حاضر.”

آره گراهام من فکر می کنم من صحبت می کنند برای طرفداران فوتبال در همه جا وقتی که من می گویند که ما همه می خواهم انجام فقط در مورد هر چیزی برای بهار عمل می شود در جریان است.

بهار تمرین مناسب نوع از چیزی که به مرطوب سوت رفتن به سقوط اردوگاه و فصل. در حال حاضر ما هر حال نمی برای Wisconsin.

در بالا از آن بهار اردوگاه بودن را در خود نگه دارد به طور نامحدود واقعا لطمه می زند Mertz. او را از ورود به 2020 کمپین با وزن جهان بر روی شانه های خود را به عنوان او را هل می دهد به کارفرمایی شروع کار از جک Coan.

او واقعا نمی تواند انجام دهد که اگر او حتی در این زمینه به دلیل لعنت coronavirus. او هر هرزه او می تواند و او نمی تواند هر گونه حق در حال حاضر.

به خاطر طرفداران فوتبال در همه جا بیایید همه امید Mertz و هر بازیکن دیگر بازگشته است در این زمینه زودتر از بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>