بلاول بوتو زرداری در حال حاضر رئیس حزب مردم پاکستان که تاسیس شد و توسط پدر بزرگ خود را ذوالفقار علی بوتو. (AFP)

اسلام آباد: PPP رئیس بلاول بوتو زرداری روز سه شنبه ناودان PTI-led دولت برای تبدیل یک دست و پا زدن اقتصاد به “غرق شدن اقتصاد” در یک سخنرانی آتشین در مجلس از مجلس در روز دوشنبه.

Bilawal شد پرداختن در جلسه مجلس به نام به بحث در مورد شرایط تورمی در کشور است. او شروع به سخنرانی توسط نخوری ارشد وزرای دولت برای حضور در این جلسه مهم.

“این صندلی های خالی به شما بگویم که چقدر اهمیت دولت متصل به چنین موضوع مهمی,” او گفت:. “فن آوری وزیر و خدمات پستی وزیر است که در اینجا. اما این ها ‘چتا ” وزیر” او اضافه شده است.

“مصطفی سحاب وزیر وزیر hota hai” گفت: سخنران اسد Qaiser باعث می خندد از خزانه نیمکت.

PPP رئیس ادامه داد: با سخنرانی خود گفت که PTI تبدیل وضعیت از بد به بدتر است. او گفت که تورم اوج در کشور و آمار از نهادهای دولتی تایید این.

“پاکستان اداره آمار بانک دولتی پاکستان و FBR تایید این [وضعیت اقتصادی بدتر],” او گفت:. “این حقایق آقای رئیس. این اظهارات سیاسی.”

او دولت را متهم به سازش بر “استقلال اقتصادی” در مقابل صندوق بین المللی پول گفت که او به یاد چگونه PM عمران استفاده می شود می گویند در گذشته که فساد ناشی از تورم در کشور است.

“نخست وزیر باید به ما بگویید که در مورد فساد در این کشور است.” “یا او باید قبول کند که ما می گویند. که او بی منطق ناتوان و انتخاب شده و خواهد شد که برای رفتن به خانه به منظور کمک به تودهها” او اضافه شده است.

‘خودت’ دولت می خواهد به خرابکاری بی نظیر درآمد پشتیبانی برنامه

PPP رئیس شلاق در دولت فدرال برای لغو این بی نظیر درآمد برنامه پشتیبانی برای 900,000 beneficaries.

“در این شرایط که دولت در حال لگد زدن 900,000 ذینفع تاریخ را به یاد داشته باشید آنها را” او گفت:.

Bilawal شدت انتقاد کرد در PTI سیاسی متحدان در سند گفته است که درگیر در “از بین بردن بی نظیر بوتو را به نام” از BISP پس از بسیاری از نعمتهای او عطا در آنها در گذشته است.

“او [بی نظیر] ساخته شده کسی یک سناتور و ساخته شده است کسی سخنران,” او گفت: نخوری PTI متحدان در سند برای طرفداری از دولت و فرار از PPP.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im