دولت برای ارائه سهمیه به کارگران در آستان خود: MD فروشگاه ابزار

Geo News/Screengrab از طریق اخبار

اسلام آباد: مدیر عامل ابزار فروشگاه شرکت Umer لدهی گفت: روز شنبه خود را به موسسه ارائه خواهد شد جیره غذایی به نیازمندان در آستان خود.

صحبت کردن به نق اخبار لدهیگفت: “تحت نخست وزیری بسته امداد ما در حال تهیه پیش نویس یک طرح برای ارائه سهمیه به کارگران و روزانه شرط این طرح نهایی خواهد بود در عرض یک هفته.”

“من همچنین در حال توسعه یک پورتال ورود داده ها” او گفت:, و اضافه کرد که در مجموع Rs50 میلیارد دلار اختصاص داده شد توسط برتر برای این پروژه است.

“این طرح مطابق با نخست وزیر عمران خان دستورالعمل” او بیان شده است.

این مقام گفت که کارگران داده خواهد شد و اولویت در این طرح است.

“Labourers coolies و روزانه شرط رنج برده اند — در این مستند با توجه به کروناویروس در سراسر کشور — ما ارائه آنها را جیره بر درب خانه خود,” او گفت:.

“توزیع رایگان جیره ما در حال گرفتن کمک از دولت, داده,” او اضافه شده است.

PM عمران پرده Rs1.2tr ویروس بسته امداد

پیش از آن در هفته نخست وزیر عمران خان تا به حال پرده برداری از یک کمک مالی بسته به ارزش حدود Rs1.2 تریلیون برای دفع تاثیر منفی coronavirus در کشور و اقتصاد است.

این بسته شامل یک کاهش در قیمت بنزین و گازوئیل و نفت سفید توسط Rs15 هر لیتر تصویب Rs3,000 ماهانه دستمزد روزانه دستمزد حقوق بگیران و یک بسته نجات برای صادرکنندگان و صنعتگران است.

در حالی که صحبت کردن به یک گروه را انتخاب کنید از روزنامه نگاران PM همچنین اعلام کرد معافیت مالیات بر واردات پالس بخشیده کردن وظیفه در واردات روغن پالم و کاهش مالیات بر محصولات نفتی.

“ما را در ارائه یک بسته امداد به لحن Rs1.2 تریلیون دلار آن را به عنوان ترکیب امداد مالیاتی ارائه شده از طریق لغو/کاهش مالیات بر حبوبات و روغن پالم” وزیر فدرال امور اقتصادی حماد الازهر گفت: خبری که در مورد خواسته دقیق مالی تاثیر امداد بسته های اعلام شده توسط نخست وزیر.

ازهر گفت: کاهش نفت مالیات بر POL محصولات هزینه دولت Rs75 میلیارد دلار بیش از سه ماه آینده. او همچنین ادعا کرد که این تصمیم اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به پرداخت هزینه برق خود را و صورتحساب گاز در اقساط هزینه از Rs70 میلیارد و Rs30 میلیارد دلار برای برق و شرکت گاز بود.

این ساعت همچنین اعلام کرد یک بسته امداد برای صنایع و صادرکنندگان به لحن Rs200 میلیارد و گفت که FBR بود دستور به انتشار Rs100 میلیارد فروش بازپرداخت مالیات بر اساس فوری. از آن خواهد شد کمک به بهبود بحران نقدینگی مواجه شده بودن صادرکنندگان او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im