دولت به بحث سهولت در مستند پس از در نظر گرفتن تمام استان ها در هیئت مدیره: Asad عمر


اسلام آباد: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه در حال حاضر اعمال شده در سراسر کشور مستند باید کاسته خواهد شد و پس از در نظر گرفتن تمام استان ها در هیئت مدیره فدرال و وزیر برنامه ریزی و توسعه و به ویژه طرح های اسد و عمر گفته است.

“دولت تصمیم خواهد گرفت که آن پست-مارس 9 استراتژی پس از جلسه هماهنگی ملی کمیته” عمر گفت: رسانه ها در اسلام آباد در روز یکشنبه.

وزیر فدرال گفت: این تصمیم برای سهولت مستند گرفته خواهد شد و در چنین شیوه ای که آن را فلج بهداشت و درمان کشور و نظام است. “محدودیت در کشور کاسته خواهد شد به تدریج در جهت تامین امرار معاش به مردم است.”

او افزود: “ما به طور قابل توجهی افزایش ظرفیت ما سیستم بهداشت و درمان. ما در حال حاضر از 1400 هواکش برای coronavirus بیماران و 900 بیشتر اضافه خواهد شد در دو ماه. در حال حاضر وجود دارد 35 coronavirus بیماران هواکش.”

عمر افزود که این کشور در حال حاضر ظرفیت برای توسعه تجهیزات پزشکی و به زودی تولید داخلی از دستگاه تهویه مصنوعی را شروع می شود.

“این کشور به 55 کاربردی آزمایشگاه و ما باید از این ظرفیت به انجام بیش از 14,000 coronavirus, آزمون های روزانه,” او گفت:, و اضافه کرد که آزمایش ردیابی و سیستم قرنطینه شده بود و کاربردی.

صحبت در مورد سنبله در کشور مرگ و میر در طول چند روز گذشته و عمر گفت که در آغاز همه گیر کشور شد و ثبت مرگ و یا دو روزانه در حالی که در حال حاضر که تا به حال به طور قابل توجهی بالا رفته است. “شده است وجود دارد به طور متوسط از 24 مرگ و میر در کشور طی شش روز” او اشاره کرد.

“این خبر خوبی نیست و این نشان می دهد چقدر مهم است برای عمل به احتیاط” عمر گفت.

او ادامه داد: “این شماره است که به احتمال زیاد به افزایش ممکن است اما نمی خواهد از دست. دولت در حال افزایش بوده است آن تست ظرفیت. امروز ما تست ظرفیت به طور قابل توجهی بهتر از آنچه در آن بود دو ماه پیش. در حال حاضر ما باید از این ظرفیت برای انجام 20,000 آزمون در هر روز.”

وزیر یک بار دیگر تصریح کرد که وضعیت همه گیر نشده بود به عنوان کشنده به عنوان آن را در اروپا و ایالات متحده است.

“این مرگ و میر در پاکستان است که به مراتب کمتر در مقایسه با ایالات متحده آمریکا و انگلستان و اسپانیا گفت:” تاکید بر این که شهروندان نیاز به اتخاذ اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

او اضافه کرد که تاثیر اقتصادی این مستند به مراتب جدی تر در اقتصاد پاکستان از کشورهای غربی است.

“در اروپا وجود داشته است هزاران نفر از مرگ و میر و حتی این کشورها در حال حاضر تسهیلات با دقت به خاطر حتی آن دسته از کشورهایی می دانند که آنها نمی تواند تعطیل همه چیز برای همیشه,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im