دولت برای بازگرداندن 10,000 رشته پاکستانی در 10 روز آینده: Moeed یوسف

دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Moeed یوسف. عکس: فایل

دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Moeed یوسف گفت: دولت در نظر دارد به بازگشت به خانه در مورد 10,000 پاکستانی رشته در کشورهای خارجی در آینده ده روز.

“تا حالا 20,000 پاکستانی شده اند و به خانه آورده. هفته آینده ما سعی خواهد کرد برای بازگرداندن حدود 10000 پاکستانی از 22 کشور که عمدتا از کشورهای خلیج فارس” گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی.

او افزود که دولت تمرکز این هفته خواهد بود در ایالات متحده پس از PIA اجازه داده شد به کار پرواز. “ما نیز پرواز های از انگلستان و بریتانیا و برخی کشورهای آفریقایی و همچنین” یوسف اضافه شده است.

او افزود: آنها صحبت کرده و به کشورهای خاورمیانه از جایی که پاکستانی بازگشت به مسافران آزمایش قبل از سوار شدن.

“مسافران تست خواهد شد دوباره در پاکستان به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

صحبت در مورد سیاست جدید معرفی شده توسط دولت Yousaf گفت که هر پاکستانی که در بازگشت به کشور از خارج از کشور خواهد شد و بلافاصله تحت آزمون در قرنطینه مرکز و یا در هتل پس از فرود.

“هنگامی که مسافران بازگشت بلافاصله آنها را تحت یک آزمایش بر خلاف قبلی ما سیاست انتظار برای 48 ساعت” Yusaf گفت.

“مسافران می تواند و باید خود را آزمایش انجام شود یا در یک مرکز خصوصی یا دولتی تسهیلات. پس از نتایج آزمون دوباره آن خواهد شد تا به دولت های استانی برای تصمیم گیری که آیا آنها می خواهند برای ارسال به کسانی که آزمایش منفی برای این ویروس برای منزوی کردن در خانه و یا نمی,” او گفت:.

او اضافه کرد که با توجه به سیاست جدید استان معطوف شده برای انجام آزمون از بازگشت مسافران به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“اگر در این آزمون می آید و منفی, مسافران می توانند خود منزوی در خانه,” او گفت:, و اضافه کرد که افزایش آزمایش قرار داده خواهد شد یک بار در کشور تست امکانات آن را اولویت خود را به مطمئن شوید که مردم به خانه بازگشت با خیال راحت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de