دولت به رویکرد مخالفان در قوانین مربوط به FATF ناب و


وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در روز شنبه گفت که دولت مورد بحث لوایح مختلف با مخالفان در روز دوشنبه مربوط به طرح اقدام of Financial Action Task Force (FATF) و ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

FM قریشی گفت: دولت آماده است هشت لوایح برای تصویب قانون ضد پول شویی و تامین مالی ترور با یک دیدگاه برای پاکستان به حرکت به FATF را در “لیست سفید” دوباره.

“هندوستان شده است در تلاش به پاکستان تحت فشار قرار دادند به لیست سیاه. اگر این رخ می دهد, شما بهتر از من می دانند که اثرات آن را در اقتصاد است.

“دولت به موقع گرفته شده است اداری و قانونی گام به گام از لیست خاکستری و یک بار دیگر پاکستان قرار داده شده بر روی سفید لیست” وزیر امور خارجه گفت: در یک نشست خبری برگزار شد و در مولتان به مدار ،

او گفت که هشت قوانین که برای مشاوره ایران برگزار شد با قانون, وزارت, امور, وزارت, نظارت مالی واحد (FMU) و کارشناسان خرید و فروش با پول شویی و مبارزه با تروریسم و مسائل.

نخست وزیر این کشور, بخشنامه ها, مخالفان گرفته شده است به اعتماد به نفس او گفت:. یک کمیته مشترک از 24 نفر تشکیل شده است که شامل جناح های مختلف اپوزیسیون به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان دولت است. این شامل هر دو از اعضای شورای ملی و مجلس سنا. این کمیته بررسی خواهد شد قانون.

“نخست وزیر خواسته است که مخالفان گرفته شود به اعتماد به نفس در این زمینه از اهمیت ملی […] زمان است که از ذات در اینجا. ما باید با عمل به موقع به طوری که آسیا و اقیانوسیه گروه (APG) که پاکستان یک عضو می توانید به جای دولت گام های عملی قبل از [FATF] عمومی که خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید که آیا به تعهدات پاکستان قرار گرفت و به انجام شد یا نه گفت:” وزیر امور خارجه ،

قریشی گفت: یکی قانون مربوط به ملی پاسخگویی اداره همچنین پیش نویس شده. “مخالفان اعلام کرد که رزرو در مورد NAB قانون” گفت قریشی.

“ما آماده برای ایجاد تغییرات در NAB قانون” او گفت:, و اضافه کرد که PPP و PML-N هر دو تا به حال یک فرصت است اما هر یک موفق به اصلاح NAB قوانین.

“همه صورتحساب فرستاده شده اند به مخالفان (احزاب) از جمله یکی در NAB قانون” او گفت:.

“ما قصد استفاده از (قانون) برای جادوگر شکار او گفت:” در اشاره آشکار به مخالفان رزرو در مورد پاسخگویی watchdog روش.

وزیر امور خارجه گفت که در یک جلسه با همه ذینفعان در دوشنبه فرایند قانونگذاری بحث خواهد شد.

سازمان ملل رئیس جمهور پاکستان

وزیر امور خارجه نیز در جریان رسانه ای در دیدار آتی در روز یکشنبه توسط مجمع عمومی سازمان ملل رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande.

اعضای سازمان ملل رئیس جمهور پس از ورود به یک دعوت رسمی توسط دولت تمدید شد به او قرشی گفت. او گفت که دولت را مطلع کردن او از این جنایات در کشمیر تحت اشغال توسط نیروهای امنیتی هند.

او گفت که نقض آتش بس در امتداد خط کنترل توسط نیروهای هند ادامه دارد.

“حتی در این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها (هند) را در امان نمی مظلوم کشمیری گفت:” وزیر امور خارجه ،

دولت کاری برای دیدار با FATF طرح اقدام

قبلا دستیار ویژه نخست وزیر در امور مالی Dr حافظ شیخ گفت که پاکستان در حال کار برای اطمینان از انطباق کامل با FATF طرح اقدام در اولین افزایش اثر ضد پول شویی/مبارزه با تامین مالی تروریسم (AML/CFT) رژیم است.

“از 27 FATF طرح اقدام آیتم های پاکستان در حال حاضر خطاب 14 در حالی که پیشرفت های قابل توجهی شده است در پرداختن به باقی مانده 13 طرح اقدام موارد” شیخ گفت: در حالی که ارائه یک نطق اصلی بیانیه به بالا-سطح پانل در مالی بین المللی پاسخگویی و شفافیت و صداقت (FACTI).

FATF به خواست پاکستان به تصویب اصلاحات به ضد پولشویی (AML) و ارز قوانین و مقررات ظرف سه ماه آینده برای دیدار با الزامات برنامه عمل آن.

مالی ناظر بر تمدید مهلت پاکستان تا بعد از جلسه عمومی انتظار می رود در ماه اکتبر برگزار 2020.

FATF قرار داده بود پاکستان در خاکستری لیست در ژوئن 2018 قرار داده و 27 شرایط را برای نقد و بررسی برای تبعیت در یک سال تا سپتامبر 2019. پاکستان تا کنون با توجه به سه پسوند از سه ماه در هر, در هر زمان مطابق با 27 نقطه در طرح اقدام است.

FATF بود که تا کنون اعلام کرد: پاکستان به طور کامل سازگار با 14 امتیاز و در حال حاضر وجود دارد یک مهلت سپتامبر/اکتبر 2020 مطابق باقی مانده 13 امتیاز در تلاش برای اطمینان از خروج از خاکستری لیست دیده بان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>