کراچی: PPP رئیس بلاول بوتو گفت: هر پاکستان خواست برای دولت فدرال برای مذاکره مجدد با شرایط صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) درخواست نخست وزیر عمران خان دولت به پاره از هم جدا توافق در حال حاضر.

صحبت با رسانه ها در خارج از مجلس قرائتی گفت: “ما نمی گویم که نمی بازگشت به صندوق بین المللی پول ما تاکید بر این واقعیت که دولت باید مذاکره مجدد ایران در ذهن نگه داشتن اقتصاد پاکستان و چگونه آن را اجرا می کند آنها باید قبول شرایط را از صندوق بین المللی پول به طور کامل.”

پاکستان اداره آمار (PBS) و بانک های دولتی (SBP) — خود دولت موسسات — باید گفت که یک رکورد تورم کشور ضربه او اضافه شده است.

“SBP گفته است که حتی اگر شما اضافه کردن وام تهیه شده توسط دولت قبلی آن است که کمتر از وقت دولت” PPP صندلی اشاره کرد. “FBR اطلاع داده است که جمع آوری مالیات در حال حاضر در کسری از Rs400 میلیارد دلار است.”

او گفت که در مخالفت با سوال از دولت در مورد کمبود همه آنها دریافت کرده بودند حمله شخصی به جای پاسخ. “ما می تواند مقاومت در برابر شخصی خود را در حملات اما مردم این کشور متعلق به هر کلاس نمی تواند تحمل دولت در سیاست های اقتصادی است.

“پس از این دولت مسئول روزنامه نگاران در حال گرفتن پرداخت می شود [و] آن را دشوار است برای آنها را به هم اجرای خود را در خانه” قرائتی بیان شده است.

“عبدالحفیظ شیخ بود, وزیر دارایی در زمان تصدی اما او داده نشده از جمله آزادی در تصمیم گیری ، حزب مردم به رهبری دولت همیشه یک معامله با صندوق بین المللی پول مطابق با خواسته های پاکستانی,” او گفت:.

در هنگام مذاکره با صندوق بین المللی پول دولت نباید به خطر بیافتد در آن اقتصادی حاکمیت و حقوق مردم قرائتی اشاره کرد.

نخوری مشاور مالی او اضافه کرد که نگه داشتن کنار چه مهر و صندوق بین المللی پول شد و گفت: “دولت باید از مردم لاهور حیدرآباد Gunjrawala مورد نظر خود را”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im