دولت در ولایات فرمان در برابر احتکار; گناه به صورت سه سال در زندان

فایل

اسلام آباد: دولت فدرال تصویب یک فرمان در برابر احتکار مواد غذایی اساسی اقلام و کالا در روز جمعه.

این حرکت در می آید چند ماه پس از شکر و گندم و بحران های ناشی از قیمت پایه مواد غذایی به موشک وار رفتن در سراسر کشور است.

نخست وزیر ریاست بیش از یک جلسه متمرکز بر مهار قاچاق و احتکار مواد غذایی اساسی مورد. طبق این قانون کسانی که در بر داشت به جرم احتکار خواهد بود با یک سیلی سه سال حبس تعزیری و جریمه های سنگین.

نخست وزیر کارگردانی که دولت به دنبال کمک از سازمان های اطلاعاتی در شناسایی قاچاقچیان و hoarders. او گفت که استرن اقدام علیه قاچاقچیان و hoarders لازم بود که این جنایات در نهایت منجر به فقیر پرداخت قیمت سنگین.

در این جلسه نخست وزیر گزارش گفت که استرن اقدام علیه احتکار و احتکار اجتناب ناپذیر بود به عنوان جرائم و آسیب به اقتصاد کشور.

او به حکومت منصوب صادق و قابل اعتماد افسران به نگه داشتن در بررسی احتکار و مشابه داشت. PM عمران خواسته دولت برای نظارت بر وضعیت در مورد قیمت مواد غذایی به صورت روزانه و اطمینان از بدون موانع اداری مانع دولت از انجام وظایف خود.

PM عمران است, در موارد متعدد در گذشته هشدار داد که دولت را سخت علیه کسانی که درگیر در احتکار و احتکار.

“کسانی که می خواهند به پول از گرسنگی ضعیف دولت را سخت علیه شما. دولت را به عنوان مثال از شما,” او گفت: ماه گذشته در سخنرانی خود به ملت.

شکر و گندم و بحران در شهرستان

در ماه ژانویه قیمت گندم افزایش یافت در سراسر کشور پس از آن پدید آمده است که غذای اصلی را مقدار کاهش یافته بود به طور قابل توجهی در بازارهای سراسر کشور است.

اخبار گزارش شده بود که گندم بحران سرچشمه در سند و سپس گسترش به سایر استان ها. آن گفت که فساد پروب علیه مقامات در دولت سند دلسرد بسیاری در این استان از تهیه گندم که در غیر این صورت باید افزایش موجود مازاد گندم انبار. در یک نقطه, رزرو سهام بود به عنوان کم به عنوان 0.2 میلیون تن است.

این مشکل تشدید شد تصمیم به صادرات از 200000 تا 400000 تن گندم در نظر داشتن مازاد سهام بر اساس تخمین های ارائه شده توسط وزارت امنیت غذایی ملی و تحقیقات اما واقعی صادرات گندم عبور 640,000 تن است.

مدت کوتاهی پس از گندم بحران به پایان رسید, قیمت شکر بالا رفت و به عنوان محصول پیدا شد کمیاب در تامین کوتاه مدت در بازارهای سراسر کشور است. احتکار و افزایش مصنوعی قیمت این کالا شد ذکر شده به عنوان دلایل اصلی افزایش قیمت این محصول است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im