دولت به تعویق انداختن نشسته مشترک مجلس احضار NA جلسه به جای

دولت به تعویق انداختن نشسته مشترک مجلس احضار NA جلسه به جای

رئیس جمهور عارف Alvi است احضار مجمع ملی برای دیدار امروز (پنج شنبه) در 3 بعدازظهر که در آن انتظار می رود که نمایندگان مجلس با رای خواهد داد بیش اخیرا تصویب لوایح داشتن اصلاحات جدید از سنا به منظور تکمیل این قانون روند.

اوایل امروز سنا تصویب قانون ضد تروریسم (اصلاحیه) لایحه سال 2020 است که نیاز به تحقق شرایط خاصی اقدام مالی Task Force (FATF) به کشور خاموش خاکستری لیست. مجلس شورای, مجلس نیز به تصویب شورای امنیت سازمان ملل متحد اصلاح لایحه سال 2020 است.

اعمال ماده 54 (1) قانون اساسی رئیس جمهور عارف Alvi است احضار جلسه امروز مجلس شورای ملی با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط رئیس جمهور ،

دولت نیز با صدور هشت نقطه دستور کار پیش از NA جلسه که شامل دو خواستار توجه اعلامیه و سه گزارش از کمیته های ایستاده.

به تازگی تایید صورتحساب خواهد بود mulled در مجلس از مجلس شورای اسلامی یک بار دیگر پس از آنها اصلاح در مجلس سنا امروز.

دولت به تعویق افتاد جلسه مشترک مجلس تا ماه آینده. منابع گفت که تغییر در تصمیم را با توجه به امکان مقاومت از احزاب مخالف در این جلسه که در آن نمایندگان مجلس با تشکیل یک اکثریت.

با توجه به منابع کمی از این انتظار نیاز به تایید از هر دو مجلس پارلمان که به دلیل جلسه مشترک خواهد بود احضار و پس از Eid-ul-Adha, به احتمال زیاد در ماه اوت 6.

منابع گفت که احزاب مخالف خواسته بود آن قانونگذاران به ماندن در پایتخت فدرال برای جلسه با استناد به دلهره در دولت که منجر به تغییر در برنامه.

یک جلسه از PTI قانونگذاران و شرکای ائتلاف تحت نخست وزیر عمران خان نیز در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>