دولت قصد دارد برای بازگرداندن 2,000 پاکستانی رشته: Moeed یوسف

فایل

دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی را بدست آورد و سیاست راهبردی برنامه ریزی Mooed یوسف در روز جمعه گفت که دولت خواهد بود آوردن عنوان بسیاری از 2,000 رشته پاکستانی آغاز این هفته است.

“این هفته گذاشته نیروی کار در خلیج فارس; منتشر شده از زندانیان zaireen; و برخی در زمان محدود ویزا و گیر کرده در هتل ها از جمله بسیاری از هزینه های دولت خواهد شد بازگشت” او گفت:.

“ما ادامه خواهد داد برای بازگرداندن پاکستانی رشته در طول هفته آینده با حدود 2000 مسافر به بازگشت در طول این دوره,” او اضافه شده است.

یوسف گفت که آغاز این هفته “چند فرودگاه آغاز خواهد شد عامل برای ترافیک ورودی”.

چند پاکستانی چپ گیر در نقاط مختلف جهان به عنوان کشور بسته حریم هوایی خود را برای پروازهای بین المللی در اوایل ماه آوریل. یک روز قبل از بسته شدن تمدید شد مارس 21.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) تا به حال همچنین گفت که آن را گسترش امداد عملیات پرواز در تلاش برای بازگرداندن پاکستانی رشته در سراسر جهان است.

PM مشاور امنیت ملی همچنین گفت: رشته مسافران بودند که همگانی در میان کسانی که به ارمغان آورد و این حجم از مسافر بود که تصمیم گرفت پس از توجه به “ظرفیت ما برای تست و قرنطینه مسافران ورودی به تضمین ایمنی”.

“همه مسافران تست خواهد شد و قرنطینه به مدت 7 روز توسط دولت و سپس آن را مجبور به رعایت 7 روز خود به قرنطینه” او گفت:.

یوسف همچنین ذکر شده است که این کشور مرزهای زمینی بسته باقی خواهد ماند “با استثنا از کنترل ترافیک کامیون یکی از راه های تحقق تامین مواد غذایی ضروری و دارو به افغانستان”.

او نامیده می شوند این تصمیم “یک ژست برادری و کمک های انسان دوستانه” ساخته شده پس از درخواست دریافت شده توسط Aghan دولت است.

“ما در حال حاضر با موفقیت عودت شهروندان افغان که رفت و سراسر از تورخم و چمن پا این هفته است.”

“این شد یک بار استثنا در پاسخ به افغانستان درخواست,” او اضافه شده است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است چندین کشور در سراسر جهان نزدیک به مرزها و حریم هوایی برای جلوگیری از گسترش این بیماری و پاکستان از این قاعده مستثنی است.

تا کنون این کشور ثبت کرده است و در مجموع 4,792 تایید coronavirus موارد با 1,214 در سند 2,336 در پنجاب 656 در خیبر پختونخوا, 220 در بلوچستان 118 اسلام آباد 215 گلگت-بلتستان و 33 در Azad, Jammu and Kashmir.

بعلاوه این کشور گزارش کرده است 71 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر با 25 در KP, 22 در سند 18 در پنجاب دو در بلوچستان در سه گیگابایت در اسلام آباد و در هیچ یک Azad, Jammu and Kashmir.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im