دولت, مخالفت سناتورهای تبادل گرم کلمات بیش نفتی تعرفه


اسلام آباد: اعضای احزاب مخالف در مجلس سنا انتقاد دولت برای تداوم تا مالیات بر فرآورده های نفتی تاکید بر اینکه فرد عادی نمی تواند تحمل بار.

وزیر فدرال برای قدرت عمر ایوب رد و بدل گرم کلمات با مخالفت سناتورهای.

اخبار گزارش شده بود که مالیات بر بنزین شده بود افزایش Rs4.75 به Rs19.75 در هر لیتر. اگر نه افزایش بنزین شده اند ارزان تر توسط Rs4.75. مشابه افزایش مالیات شاهد بود با دیزل. نفت و مالیات در دیزل افزايش Rs7.05 به Rs25.05 در هر لیتر. اگر دولت را افزایش نمی دهد PL (نفت و مالیات) در دیزل دیزل خواهد بود ارزان تر توسط Rs7.05 در هر لیتر.

در طول سخنرانی خود PPP سناتور رضا ربانی در زمان هدف نخست وزیر برای عدم کنترل تورم است. “است که انتخاب نخست وزیر در حال اجرا در این کشور و یا غیر منتخب وزیر دارایی؟”

سناتور Pervaiz رشید گفت که دولت خواهد شد Rs10 میلیارد سال از نفت و مالیات. او از دولت خواسته که آیا آنها در مورد به مردم هر “خبر خوب” در مورد ساخت هر بزرگراه ها و فرودگاه ها و بنادر و یا شروع پروژه های جدید از نفت و مالیات است که آنها را جمع آوری خواهد کرد.

او گفت که وقت دولت شبیه به رژیم مشرف شد و بیشتر متمرکز بر نخست وزیر نواز شریف. “مشرف دولت می گویند نواز را نمی خواهد اجازه بازگشت. آنها [PTI-رهبری دولت] می گویند نواز اجازه داده نخواهد شد به ترک. آنها هیچ ربطی به غیر از [نگران] نواز” او گفت:.

در پاسخ وزیر فدرال عمر ایوب گفت که دولت در حال کاهش قیمت بنزین توسط Rs5 در هر لیتر و در عین حال مخالف بود و هنوز هم نخوری خزانه نیمکت.

دولت کاهش قیمت بنزین توسط Rs5

وزارت مالیه در روز شنبه اعلام کرد که دولت در حال کاهش قیمت محصولات نفتی به قیمت نفت در بازار های بین المللی سقوط کرد.

بنزین فروخته می شود برای Rs111.60 در هر لیتر پس از آن قیمت کاهش Rs5 در هر لیتر. قیمت دیزل نیز قطع شده است توسط Rs5 یک لیتری که به معنی آن خواهد شد در حال حاضر در دسترس برای Rs112.26 در هر لیتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im