دولت مخالفت در بن بست بیش NAB FATF صورتحساب

دولت مخالفت در بن بست بیش NAB FATF صورتحساب

لاهور: مرکز و احزاب مخالف باقی مانده در بن بست بیش پیشنهادی پیش نویس قانون مربوط به ملی پاسخگویی دفتر (NAB) و Financial Action Task Force (FATF) با PPP و PML-N در سه شنبه, پیاده روی در خارج از ایران گفت: توافق هسته ای-رهبری دولت بود و نه صحبت در “حسن نیت”.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار PPP رهبر شری رحمان, PML-N شهيد Khaqan عباسی تایید کرد که احزاب مخالف باید راه می رفت از مذاکرات با دولت و به رسانه ها گفت که آنها آرزو “مطرح به شما تمام حقیقت”.

اشاره کرد که در میان این پیش نویس لوایح بودند اصلاحات در ضد تروریسم (ATA) سال 1997 شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) قانون 1948 و ناب فرمان سال 1999 عباسی توضیح داد که احزاب مخالف گفت: دولت آنها مایل به عضویت در این بحث اگر قبض شد در جهت منافع عمومی و در راستای دیوان عالی کشور را جهت.

“کمیته ای از مجلس [به بحث] در این لوایح تشکیل شد — که من فکر می کنم یک نمونه منحصر به فرد از آنجا که چنین کمیته ای بود که شاید تشکیل بیش از 18 متمم اما هرگز در هر وضعیت دیگر — پس از این لوایح بودند بسیار جدی گرفته شود.

“تمام چهار نفر از این لوایح بود به طور همزمان با تصویب در مجمع ملی قبل از رفتن به مجلس سنا,” او اضافه شده است.

نخست وزیر سابق رفت و به توضیح است که این متمم در ATA بود “آنقدر ترسناک است که گفت ما [دولت] است که در صورت تصویب و سپس پاکستان باقی خواهد ماند دموکراسی را تبدیل به یک دیکتاتوری وحشتناک”.

پس از بحث از هر دو طرف به دنبال تغییرات توسط دولت این لایحه خارج شد, او گفت:.

با توجه به بيانيه قانون PML-N رهبر گفت: آن تصویب شد و پس از برخی اصلاحات مخالفان پیشنهاد کرده بود پذیرفته شد.

اصلاح NAB فرمان 1999, اما, بود “همان فرمان” که دولت تصویب کرده بود زودتر عباسی گفت. آن را نیز شامل یک بند در “تمدید” از رئیس و نایب رئیس ضد پيوند دیده بان بود اما بعد از آن خارج شود.

“باقی مانده است که متمم همان فرمان ارائه شده قبلا اما تا به حال علاوه بر این که کاملا در برابر Qanun-e-شهادت [قانون از شواهد] پس ما گفت: دولتی که بیش از حد غیر قابل قبول بود,” او اضافه شده است.

عباسی به ذکر است که کوچکتر کمیته شد و سپس تشکیل پور بیش از این اصلاحات به NAB فرمان 1999 “بخش” قبل از تهیه یک پیش نویس جدید.

در جلسه دیروز مخالفان پس از آن مطرح اصلاحات در هر بخش است که آنها بر این باور بودند که مطابق با عدالت, دیوان عالی کشور, مشاهدات و قبل از بخشنامه ها و شورای اسلامی ایدئولوژی است (CII) تصمیم گیری که دولت پاسخ آن را خواهد اگاهی دادن از موضع یک روز بعد.

در نشست امروز دولت مطلع مخالفت با آن موافق نیست با دومی اصلاحات پیشنهاد شده.

“ما به آنها گفتم ما تا به حال مطرح اصلاحات متعدد به دلیل وجود یک بخش توسط بخش بحث [و از آنها خواست] که متمم آیا شما موافق نیست ؟

“آنها در پاسخ به آن است. بنابراین ما گفت: “اگر شما در حال صحبت کردن از این اصلاحات در ایمان خوب است — شما کسانی بودند که با این لایحه پس از آن ما نمی تواند به جلو “و عذر خودمان از آن جلسه” وزیر پیشین توضیح داده شده است.

“پس از این مذاکرات نمی تواند برگزار شد و در حال حاضر به عنوان دولت است نه صحبت کردن در نیت و اهداف خود را به کار به نفع منافع ملی ما راه می رفت که کمیته.

“تصمیم ما در حال حاضر این است که همه [مخالفت] احزاب مشورت خواهد شد و آن را توصیه ما این است که هر چه مذاکرات را در محل اتفاق می افتد باید از فروم از APC [همه احزاب کنفرانس],” او به این نتیجه رسیدند.

‘منافع پاکستان می آیند برای اولین بار’

مدت کوتاهی قبل از پیاده روی وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی صحبت کرد در مجلس ملی گفت: دولت در حال گسترش دست خود را به اپوزیسیون برای همکاری به دلیل “پاکستان علاقه میباشد”.

“هدف ما این است که برای شکستن رایگان از [FATF را] خاکستری لیست. ما باید برای انجام برخی از قوانین به خارج از خاکستری لیست” قریشی گفت. “دولت ها می آیند و می روند اما منافع پاکستان برای اولین بار می آیند.

“ما امروز در اینجا ممکن است ما در اینجا فردا است اما منافع ملی مهم هستند. مهم است که برای قانونگذاری در FATF” او تاکید نمودند.

قریشی گفت: دولت تاکید کرد به مخالفان بود که مهلت ساخت FATF قانون اما آنها “خواستار NAB لایحه مورد بحث در همان زمان و که این امر می تواند یک معامله بسته”.

“احزاب مخالف خواستار اصلاحات به NAB قانون در همان زمان گفت: آنها نمی خواهد ادامه بدون آن,” او توضیح داد:, و اضافه کرد که هر نقطه مشترک پیشنهادی از PPP و PML-N شدند بمب بر.

تشریح چهار لوایح “یک ضرورت” گفت: حزبالله پس از مشورت آن را نمی تواند قبول 35 اصلاحات به NAB فرمان است که ارائه شده توسط مخالفان و مطرح برای نخست وزیر عمران خان.

وزیر فدرال گفت: اصلاحات اگر پذیرفته می انجام دور با موضوع پول شویی و فساد “بی معنی”. تجدید نظر تا به حال به انجام نگه داشتن در ذهن علاقه مردم او همچنان تاکید کرد.

“آنها پیشنهاد کرد که NAB بررسی هر گونه فساد بیش از Rs1 میلیارد,” او گفت: NA اضافه کرد که شاید مخالفان نیاز به دوباره پیشنهادات خود را برای اصلاحات ممکن است در جهت منافع عمومی.

صحبت در مورد شرق و سمت همسایه وزیر امور خارجه گفت: هند توطئه عناصر آرزو به لحاظ اقتصادی آسیب پاکستان است. اما “موثر دیپلمات و دوستانه کشورهای در حال کمک به ما در خنثی کردن جاه طلبی های هندی” او اضافه شده است.

قریشی در ادامه گفت مخالفان پیشنهاد کرد که یک فرد محکوم NAB نباید رد صلاحیت از اینکه یک عضو از مونتاژ قطعات که پنج ساله موارد — مهم نیست که چقدر وحشتناک — نمی خواهد سقوط تحت ناب را در حوزه قضایی که هیچ دستگیری ساخته شود تا دادگاه است که موارد فساد به ارسال NAB اگر بالا Rs1 میلیارد و عمومی دفتر دارنده بود محکوم به پنج سال به جای 10 اگر مقصر شناخته شود.

“مخالفان می خواهد به کاهش قدرت NAB رئیس [که] منصوب شد PML-N و PPP. مربوط به NAB قوانین می تواند منجر به [پاکستان] در گیر شدن FATF” دوباره او اضافه شده است.

و اشاره کرد که تلاش ها علیه پولشویی و تروریسم مالی بودند از اجزای مهم FATF را نیازهایی او پرسید: “چه اتفاقی می افتد اگر کسی مرتکب فساد از Rs990 میلیون ؟

“ما می توانیم حمایت از مخالفان طرح اصلاح NAB فرمان. آنها باید تجدید پیشنهادات خود را در” او توصیه و اضافه کرد که آنها باید نگاهی به FATF و فساد از لنزهای مربوطه.

وزیر تاکید کرد که قانون در FATF مسئله باید فراتر از وابستگی سیاسی که مخالفان باید با تجدید نظر در طرح های پیشنهادی خود را به خاطر پاکستان و نه دولت.

“به نظر من منافع ملی را مقدم بر هر چیز دیگری. درب نمی شود, در سیاست, پس, بیایید حل مشکلات کشور با هم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>