دولت تنها به دنبال حذف ‘ناهنجاری’ از 18 متمم: PM عمران

نخست وزیر عمران خان در تعامل با recepients از Ehsaas اضطراری نقدی توزیع در لارکانه در روز چهارشنبه. — PID

نخست وزیر عمران خان روز چهارشنبه گفت که دولت فدرال هیچ اختلاف استان با بیش از 18 متمم آن تنها به دنبال حذف خاص “ناهنجاری”.

برتر سخنان آمد در طول یک جلسه در کراچی با ارشد روزنامه نگاران متعلق به منطقه ای روزنامه ها و کانال های خبری.

“برخی از فدرال افراد به اشتباه تفویض به استانهای تحت متمم خواهد بود که بازگشت به فدراسیون و برای همه دولت های استانی خواهد بود مشورت,” او گفت:.

صحبت از شیوع کروناویروس برتر گفت که کمیته هماهنگی ملی (NCC) بود و جلسه به طور منظم و مصرف آن را تصمیم گیری در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری از سرایت در اجماع با تمام استان ها.

تکرار موضع خود را که سخت مستند است نه اجرا, در کشور با توجه به ارتباط اقتصادی خرید اینترنتی نخست وزیر گفت که او نگران بود در مورد کار با کلاس بخصوص روزانه شرط.

او گفت که تصمیم دولت از یک “هوشمند مستند” ثابت کرده پربار به عنوان نه تنها تا به حال آن را “آهسته انتقال ویروس کشنده” با توجه به cordoning از نقاط, اما همچنین کمک به نجات اقتصاد از بحران بزرگ.

PM عمران گفت: در حال حاضر به شدت به اجرای دستورالعمل های عملیاتی استاندارد.

او پشیمان است که برخی از عناصر بودند و فعالیت سیاسی بیش از این ویروس است. “دولت فدرال انجام داده است و نه هر نوع تبعیض با هر استان,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که پاکستان تحریک-e-Insaf تنها پارتی که اعتقاد بر این در انتقال قدرت به سطح محلی و حزب استانی دولت عملا اجرا همان در خیبر پختونخوا در سال 2013. او گفت که دولت محلی سیستم ابزاری برای حل مشکلات مردم در سطح محلی است.

تحت یک سیستم جدید که توسط رییس وقت دولت شهرداران شهرستان انتخاب می شوند به طور مستقیم توسط شهروندان و کمک خواهد کرد که رسیدگی به مسائل مواجه شده بودن کراچی, او گفت:.

به یک سوال در مورد ملخ حملات — یک تهدید است که در ادامه به loom زیادی در این کشور امنیت غذایی — نخست وزیر گفت اضطراری اعلام شده بود در این کشور از ماه ژانویه 31 و دولت فدرال شد ساخت بهترین ممکن است تلاش برای از بین بردن ملخ swarms.

دولت به طور مداوم در تماس با کشورهای همسایه از جمله ایران و هند, و آن را تا به حال گرفته شده استان ها در هیئت مدیره به تدبیر یک استراتژی برای مبارزه با ملخ او اضافه شده است.

سند فرماندار عمران اسماعیل رهبر مخالفان در سند مجمع Firdous شمیم نقوی و PTI MPA حلیم عادل شیخ نیز در حال حاضر در این جلسه.

لارکانه بازدید

در روز بعد برتر از بازدید Ehsaas پول نقد اضطراری مرکز توزیع در لارکانه جایی که او همراه بود فرماندار اسماعیل و مشاور در حمایت اجتماعی و کاهش فقر Dr Sania Nishtar.

Dr Nishtar گفت: یک تکه بزرگ از Rs60 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای سند تحت Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه شده بود توزیع در میان خانواده های نیازمند.

برخی از پنج میلیون نفر مستحق خانواده سند را بهره مند از کمک نقدی برنامه, او گفت:.

در لارکانه به تنهایی 185,000 خانواده های بهره مند از یک توزیع Rs2.2 میلیارد دلار. برای این منظور تعداد 36 مراکز توزیع شده است.

“این تصمیم به توزیع نقدی بر اساس 2013 داده های سرشماری با توجه به آن سهم از سند 22 درصد بود. این نسبت پس از آن مطرح شده به 31% نخست وزیر جهت,” او گفت:. برای این منظور تفاوت خواهد بود با اقتباس از نخست وزیر COVID-19 صندوق.

در طول سفر خود PM عمران با تعامل روزانه شرط مانند کارگران و معامله گران که به فروش اجناس خود را در چرخ دستی های. سبد خرید صاحبان گفت: برتر از آنها مجاز به پارک چرخ دستی خود را به فروش اجناس خود است که منجر به فوق العاده سختی برای خانواده خود را.

با شنیدن این موانع مواجه می شوند توسط معامله گران کوچک نخست وزیر ابراز بزرگ نارضایتی و دستور داده است که هیچ موانع ایجاد می شود برای آنها به طوری که آنها می توانید برای خانواده خود فراهم.

تمرکز ویژه بر روی سند فقر زده مناطق

یک روز قبل طی جلسه ای در کاخ فرماندار با اعضای اصلی کمیته PTI را Sindh فصل نخست وزیر گفت که تمرکز ویژه ای داده خواهد شد و به فقر زده و عقب مانده مناطق استان است.

در طول تعامل خود را با نخست وزیر و اعضای اصلی کمیته PTI, Sindh اطلاع او درباره ادامه پروژه های توسعه در این استان مسائل مربوط به سند دولت و امور ،

PM عمران گفت که دولت فدرال بوده و بهترین تلاش خود را برای ارائه کمک به مردم در سراسر کشور در طول زمان تست بار. او گفت که دولت او متوجه شدم و می دانستم که در مورد مشکلات مردم و coronavirus بیماری و فقر شد چالش های دوقلو بودن پنجه در پشت سر هم توسط دولت است.

او کارگردانی PTI قانونگذاران برای رسیدگی به مشکلات موکلین خود به عنوان یک اولویت است.

کسانی که در جلسه حضور داشتند شامل فرماندار اسماعیل وزیر فدرال برای امور دریایی علی بیشتر MNA آفتاب صدیقی MPAs Firdous شمیم Naqvi, حلیم عادل قرائت ترتیل و PTI رهبر اشرف قریشی.

کراچی توسعه

قبل از آن در یک جلسه با فرماندار اسماعیل او در مورد مسائل مربوط به در دسترس بودن مراقبت های پزشکی امکانات در استان برای مقابله با کروناویروس بحران جاری بودجه فدرال پروژه های توسعه و وضعیت سیاسی استان.

در حالی که حاکی از این است که بودجه فدرال پروژه های توسعه در کراچی و بقیه سند باید تکمیل شود در اولین نخست وزیر نگهداری می شود که توسعه کراچی به معنای توسعه کل کشور است.

او در ادامه گفت که کراچی شد توپی از فعالیت های اقتصادی در کشور و کامل تلاش می شد ساخته شده به منظور توسعه سند و از جمله شهرستان بندر. او گفت که توسعه کراچی را ترجمه کنید به این خلقت عظیم فرصت های شغلی برای هموطنان.

فدرال دریایی وزیر امور Ali Zaidi که او نیز در حال حاضر در این جلسه مطلع PM عمران در مورد تعامل با ذینفعان مختلف در مسائل مربوط به کراچی برای اتخاذ یک استراتژی مشترک برای حل و فصل آنها.

مرکز اختصاص میلیاردها دلار برای پروژه های کراچی

دولت فدرال اختصاص داده است میلیاردها دلار در FY2020-21 بودجه برای پروژه های متعدد در کراچی بودجه اسناد و مدارک نشان داد.

آن اختصاص داده است Rs7.95 میلیارد دلار برای سیستم حمل و نقل هوشمند — بخشی از خط سبز حمل و نقل سریع خط در حال ساخت در کراچی.

مبلغ Rs3 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای خط سبز, اتوبوس, پروژه و بیش از Rs2.357 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای بیشتر کراچی تامین آب طرح.

بودجه اسناد و مدارک نشان می دهد که Rs650 میلیون و Rs350 میلیون اختصاص داده شد به ترتیب برای ساخت و ساز از Mangophir-بنارس و Nishtar-Mangohpir جاده ها.

علاوه بر این مبلغ Rs384 میلیون اختصاص داده شد برای برقراری کراچی شهری شرکت (KMC) آتش نشانی سیستم و Rs500 میلیون برای ساخت و ساز در تبادل در Malir لینک جاده ها است.

دولت فدرال همچنین اختصاص داده Rs440 میلیون دلار برای ساخت و ساز جاده در Malir سد.

اسناد و مدارک نشان داد که Rs217.9 میلیون شد اختصاص داده شده به ساخت و ساز از آب و زهکشی خط و جاده ها در کراچی شرق منطقه در حالی که Rs623 میلیون و Rs120.74 میلیون دلار اختصاص داده شد برای همان پروژه در Korangi و مناطق مرکزی بود.

این اسناد همچنین نشان داد که مبالغ ارزش Rs1.32 میلیارد Rs986.6 میلیون Rs606.3 میلیون Rs155.9 میلیون Rs145.1 میلیون و Rs95.4 میلیون اختصاص داده شد برای آب و زهکشی و جاده های مختلف اتحادیه شوراهای (UCs) مرکزی منطقه KMC و جنوب و غرب منطقه شرق منطقه غرب منطقه Korangi-Malir منطقه و جنوب منطقه بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de