دولت نه به هر گونه اطلاعات خودداری و در coronavirus: PM عمران


اسلام آباد: دولت نمی خواهد هر گونه اطلاعات خودداری از کشور با توجه به شیوع کروناویروس در کشور, نخست وزیر, عمران خان روز جمعه گفت.

برتر در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در گیر گفت: “اگر مقامات شفاف نیست در مورد در حال ظهور در سراسر کشور و سپس آن را دشوار است به درمان آنها.

PM عمران ابراز ناامیدی بیش از انگشتان اشاره در بلوچستان وزیر بندرعباس برای گسترش ویروس از تافتون. او گفت که دولت تا به حال شده است در تماس با مقامات چینی تا کنون از این ویروس را در ووهان در اواخر سال گذشته.

نخست وزیر گفت که از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای درمان افراد مسن و یا کسانی که مبتلا به بیماری وجود دارد سنبله در coronavirus بیماران. او با اشاره به نمونه ای از ایتالیا که در آن بیمارستان بودند در حال اجرا کوتاه از هواکش با توجه به ظهور افزایش coronavirus بیماران.

نخست وزیر گفت که اجتماعی فاصله بود “بسیار مهم” حاوی ویروس ارائه مشاوره به مردم برای رفتن به مکان های عمومی. “بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که خود qurantine به جای رفتن به بیمارستان” او گفت:. “تمرین خود انزوا به جای رفتن به بیمارستان. ماندن در خانه اگر شما نشان می دهد علائم و دور از سالمندان,” او گفت:.

‘آیا گسترش وحشت’

PM عمران هشدار داد رسانه ها از گسترش وحشت و گفت که هرج و مرج و هرج و مرج بود یک تهدید حتی بزرگتر از coronavirus. او گفت که پاکستان رسانه های الکترونیکی سازمان تنظیم مقررات (PEMRA) ارائه خواهد شد دستورالعمل برای اطمینان از کانال های خبری از او وحشت.

او گفت که سوپر مارکت ها در اروپا شد در حال اجرا از محصولات با توجه به خرید وحشت و هشدار داد که چنین وضعیتی می تواند در پاکستان نیز هست. “هیچ کس نمی تواند نشستن در اینجا و می گویند چه وضعیت coronavirus خواهد بود [در پاکستان] یک ماه از در حال حاضر, او گفت:.

PM عمران گفت که رسانه ها نقش مهمی در تضمین این که گزارش های خبری به کار گرفته شد مسئولانه برای جلوگیری از هرج و مرج و وحشت.

PM عمران قوانین مستند

برتر رد کامل مستند گفت که دولت فدرال را نمی خواهد همان تاثیر اقتصادی فاجعه بار خواهد بود.

او گفت که دولت در حال تعطیل کردن سینما و منع مردم از تجمع در اماکن عمومی. او گفت که دولت فدرال بود و نه به نفع یک مستند به عنوان اثرات آن را دشوار برای فقرا است.

PM عمران گفت که ایتالیا و کشورهای دیگر که تا به حال تحمیل یک مستند می تواند تا خود را به عنوان درآمد سرانه بالاتر از پاکستان است. گفت: از آن مهم است برای حفظ اقتصاد شناور و در همان زمان نگه داشتن مردم را از این بیماری همه گیر.

“ما باید به اعتصاب تعادل در اینجا,” او گفت:. “از این رو ما تصمیم گرفته اند برای تشویق بخش ساخت و ساز. از این رو ما گفتن مردم به عمل خود نظم و انضباط و جلوگیری از رفتن به مکان های عمومی.”

نخست وزیر گفت که دولت مشغول به کار بود در یک بسته اقتصادی که اعلام خواهد شد در روز سه شنبه. “ما نمی توانیم در رقابت با دیگر کشورهای جهان چه کسانی هستند, اعلام, اقتصادی, بسته,” او گفت:. “با این حال ما از ما پایین تر و کار کلاس در برابر اثرات ناشی از کوروناویروس. این بسته انجام خواهد شد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>