دولت تلاش برای دستگیری Ehsanullah احسان: اعجاز شاه


NANKANA صاحب: وزیر کشور اعجاز شاه شنبه گفت: دولت تلاش برای دستگیری سابق سخنگوی تحریک طالبان پاکستان (TTP) و جماعت-ul-احرار (JuA) که موفق به فرار از کشور بازداشت چند هفته پیش.

وزیر کشور صحبت شد به رسانه ها پس از یک درخت و کشت و زرع مراسم در منطقه کمیسر ، صحبت کردن در مورد احسان فرار از زندان او گفت که تلاش ها ساخته می شد او را دستگیر کنند.

هفته گذشته شاه بستری برای اولین بار است که سابق تحریک طالبان پاکستان سخنگوی فرار کرده بود دولت را بازداشت و پس از یک پیام صوتی از مبارز بیان کرد همان آغاز انجام دور در رسانه های اجتماعی.

وزیر کشور اظهار نظر در مورد وضعیت امنیتی کشور گفت که شورای امنیت سازمان ملل دیدار و دیگر سران دولت آینده به پاکستان بود و یک پیشرفت مثبت است.

“بنگلادش تیم کریکت آینده به پاکستان پس از تیم کرکت سریلانکا خبر خوب این است,” او گفت:. “این PSL بودن میزبانی در پاکستان صحبت می کند از موفقیت نهادهای امنیتی ما.”

در موضوع پاکستان دانشجويان رشته در ووهان او گفت: جلسات برگزار می شد روزانه برای رسیدگی به این موضوع است.

“هر آنچه که بهترین است برای کشور و برای دانش آموزان انجام خواهد شد,” او گفت:.

Ehsanullah احسان را داوطلبانه تسلیم’

ناشناس رسمی دولت اظهار نظر در Ehsan فرار کرده بود در آن زمان اعلام کرد که به سادگی سابق تحریک طالبان پاکستان سخنگوی کرده بود تسلیم داوطلبانه به دولت در فوریه 5, 2017 تحت یک توافق است.

منابع امنیتی گفته بود که دولت در حال راه اندازی بسیاری از موفق ضد تروریستی عملیات بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط احسان.

به زودی پس از تسلیم شدن در فوریه 2017 سابق تحریک طالبان پاکستان سخنگوی طی یک مصاحبه تلویزیونی اعتراف کرد دخالت خود را در حملات حوادث.

از سوی دیگر هیچ بیانیه رسمی که تا کنون صادر شده از طرف دولت در این شرایط و شرایط خود را تسلیم.

در عوض فیلم “اعترافات” منتشر شده بود که در آن احسان به حال ارائه جزئیات از سازمان های تروریستی همکاری با دشمن خارجی سازمان به بی ثبات کردن پاکستان است.

احسان اعلام کرده بود در “اعترافات” که سازمان های تروریستی مشغول به کار بودند با هند و اطلاعات افغانستان و نیروهای امنیتی برای انجام فعالیت های خرابکارانه در پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>