دولت حفظ پرس و جو گزارش گندم و قند و شکر بحران منتشر شد نه به بیرون درز ‘


به تازگی PTI دولت منتشر شد بسیار در انتظار استعلام گزارش به شکر افزایش قیمت و کمبود گندم در سراسر پاکستان است.

این گزارش که ظاهرا ‘انجام’ وعده یک کلید ساخته شده توسط نخست وزیر Imran Khan, لگد کردن یک طوفان به صورت عمومی و سیاستمداران به طور یکسان.

اما آن را به زودی تبدیل به یک موضوع بحث در رسانه های اجتماعی که آیا دولت صادر کرده است در این گزارش به طور داوطلبانه و یا اینکه دست خود را مجبور شد پس از این گزارش بود که به بیرون درز ‘ به رسانه ها.

این گزارش در سوال در حال حاضر فرستاده تکان طریق راهروها از قدرت به عنوان آن را به نام رهبران ارشد ائتلاف حاکم از جمله یک وزیر به عنوان ذینفع cartelisation و یارانه اعطا شده به صنعت قند.

گزارش پرس و جو بر گندم کمبود به طور جداگانه برگزار استانی و فدرال دولت مسئول بحران کالا.

نخست وزیر در ماه مارس تا به حال تشکیل یک کمیته تحقیق تحت مدیر کل اداره تحقیقات فدرال Wajid ضیا برای بررسی این موضوع و شناسایی مجرمان است.

زمانی که این گزارش منتشر شد عصر روز شنبه رسانه های اجتماعی مملو شایعات که PTI دولت مجبور شد به انتشار آن رسما به دلیل آن در حال حاضر به بیرون درز به رسانه ها و مقامات تا به حال هیچ گزینه ای دیگر است.

اما دستیار ویژه نخست وزیر در پاسخگویی و داخلی میرزا شهزاد اکبر روشن امروز که به بیرون درز ‘ گزارش شد و در واقع مشترک با رسانه های خود را و ادعا کرد که خلاصه ای به انتشار این گزارش به او فرستاده شده توسط نخست وزیر یک روز پیش از آن.

یک نگاه به عقب در حوادث آشکار شد که بعد می دهد برخی از بینش را به آنچه به نظر می رسد که اتفاق افتاده است.

در 07:42 ب. ظ در شنبه میرزا شهزاد اکبر مشترک گفت: گزارش و, دقیقه بعد, لینک رسمی مطبوعاتی در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

قبل از این اعلام در 07:27pm دیگر PTI رهبر, دکتر شهباز Gill توییتی که دولت تا به حال انجام وعده خود را از ساخت پرس و جو و گزارش و بیانیه ای برجسته شد در ژئونیوز برنامه Naya Pakistan.

به طور جداگانه دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan نیز رد ادعا می کند که دولت منتشر شده بود این گزارش تحت فشار است.

رد ادراک Awan گفت PM عمران تا به حال ساخته شده تعهد که او نمی خواهد یدکی کسانی که درگیر در این موضوع است و او باید اعتبار داده شده برای این.

در تمام جلسات در این باره گفت: نخست وزیر به حال تصریح کرد: به عهد خود وفا کند و در حال حاضر زمانی که او انجام داده این سوال باید مطرح شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im