دولت راه اندازی پورتال برای کمک به بیکاران در خارج از کشور پاکستانی


اسلام آباد: پاکستان تحریک-e-Insaf دولت راه اندازی یک پورتال خاص برای کمک به خارج از کشور پاکستانی که از دست داده اند شغل خود را در خارج از کشور و در مواجهه با مشکلات.

دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی Zulfi بخاری به اشتراک گذاشته شده لینک در حالی که توضیح است که از طریق پلت فرم بازگشت پاکستانی قادر خواهد بود به درخواست برای re-اشتغال در خارج از کشور گواهی آموزش و همچنین می توانید ثبت نام برای دریافت کمک مالی از دولت است.

این مربوط است به یاد داشته باشید که با توجه به همه گیر جهانی هزاران پاکستانی کار در خارج از کشور بازگشته اند خانه بیکار است.

با توجه به منابع Bukahri قبلا گفت که حدود 200000 پاکستانی کار در خارج از کشور را تبدیل به بیکار با توجه به کوروناویروس.

آن است که نیاز به ساعت که ما در کنار آنها و کمک به آنها را در هر راه ممکن مى بود, گفت:, و اضافه کرد که یک نشست ملی فرماندهی و عملیات مرکز جلسه باید به نام به نقد و بررسی این موضوع است.

SAPM بخاری بسیار فعال شده است در پرداختن به مشکلات خارج از کشور میکنند.

از سرگیری پروازهای بین المللی تایید شده

پیشتر در روز سه شنبه نخست وزیر عمران خان تا به حال مورد تایید از سرگیری پروازهای بین المللی پس از Zulfi بخاری مطرح شده این موضوع با او منابع مطلع Geo News.

با توجه به منابع این موضوع مورد بحث قرار گرفت در یک جلسه هیئت دولت فدرال که در آن بخاری بود در جریان اعضا در مشکلات و سختی ها با آن مواجه هستند در خارج از کشور میکنند.

نخست وزیر در حالی که نور سبز از سرگیری پروازهای بین المللی خواسته مقامات مربوطه به تدبیر یک طرح اقدام به بازگرداندن پاکستانی رشته در خارج از کشور.

در مرحله اولیه این پرواز تنها عمل از کشورهای حوزه خلیج فارس و پس از ایمن مهاجرین پاکستانی رشته وجود دارد و کسانی که از کشورهای دیگر خواهد بود به ارمغان آورد و همچنین منابع گفت.

کسانی که ارائه شده بیکار و کارگران آورده شود و در مرحله اول آنها اضافه شده بود.

برتر در حالی که تاکید بر اهمیت خارج از کشور پاکستانی گفته بود که آنها نزدیک به قلب خود را و است که آنها نمی تواند به تنهایی در چنین فشار دادن بار.

میلیون ها نفر از پاکستانی در خارج از کشور از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:, و اضافه کرد که “ما درک درد است که آنها در حال رفتن را از طریق”.

برتر داشته باشید کابینه که دولت پاکستان انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای کمک به این رشته پاکستانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im