دولت ملی راه اندازی داشبورد به ارائه زمان واقعی coronavirus به روز رسانی

Geo news/ طریق اخبار

ملی داشبورد است که راه اندازی شده که ارائه خواهد شد در زمان واقعی به روز رسانی در coronavirus موارد در سراسر کشور, دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: در روز پنج شنبه.

پرداختن مطبوعات در کنار SAPM Awan و مدیر کل اینتر-خدمات روابط عمومی سازمان Babar افتخار او گفت: “وجود داشته است گسترده بحث بر سلامت بین چین و پاکستان است. رئیس جمهور عارف Alvi سفر به چین بود به درک چگونه برای جلوگیری از گسترش coronavirus در پاکستان است.”

“با کمک سفیر چین در پاکستان ما را در تعامل با کارشناسان چینی در بیماری های عفونی و به دنبال کمک خود را در مقابله با این بیماری همه گیر و مشت ویدئو کنفرانس در این زمینه برگزار خواهد شد در یک یا دو روز” او گفت:.

دکتر میرزا کپسوله سازی سریع گسترش این بیماری در جهان و به طور خاص در پاکستان گفت: “این بیماری همه گیر است گسترش به بیش از 176 کشور ثبت شده با سازمان ملل متحد و تقریبا از 220000 نفر آلوده شده اند در حالی که در پاکستان وجود دارد 326 تایید موارد,” او گفت:.

او ستایش تمام استانی رئیس وزیران برای همکاری با دولت فدرال است. “استان هستند و ما با ارائه به روز رسانی به موقع. من خدا را شکر به آنها خود را برای همکاری با این مرکز.”

“ما نیازی به وسواس در مورد تعدادی به عنوان وجود دارد هزاران نفر از تایید coronavirus موارد در کشورهای دیگر,” او اضافه شده است.

وی با بیان غم و اندوه مرگ دو coronavirus بیماران فوت در خیبر پختونخوا یک روز پیش از آن.

“PM عمران در سخنرانی خود متمرکز اجتماعی فاصله. ما نیاز به پیاده سازی است که به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او اشاره کرد و اضافه کرد: “اکثر موارد گزارش شده (در پاکستان) وارد می شوند.”

با اذعان به تلاش های انجام شده تا کنون در استان, Dr میرزا گفت: “همه دولت ها در حال بازی در یک نقش فعال در مهار ویروس.”

سلامت مشاور همچنین به اطلاع رسانه ها که در کنفرانس مطبوعاتی تنها PTV ضبط جلسه و آن را در دسترس به دیگر کانال های رسانه ای.

او همچنین خواست مردم را بی ارزش به بیمارستان OPDs و “اگر لازم است برای رفتن وجود دارد و بیمار باید به تنهایی.”

“تنها یک نفر خواهد بود و مجاز به رفتن در OPDs با افرادی که بسیار بیمار از امروز شروع, در بیمارستان های تحت کنترل دولت فدرال,” او گفت:.

ارتش ایفای نقش فعال

ژنرال افتخار, مصرف بیش از این جلسه گفت: “ارتش در نوسان کامل برای مقابله با کروناویروس در کنار مدنی دولت است.”

“فرمانده ارتش کارگردانی کرده است و همه تشکل های بازرسی ارزیابی خطر در منطقه و tehsil سطح و کمک به عمران دولت در مقابله با این بیماری همه گیر” او گفت:.

“ما در حال کمک به دولت با امکانات قرنطینه به عنوان خوب,” او گفت: “ما در حال مستقر در تمام نقاط ورود; وجود یک استراتژی جامع در محل.”

پیشاور سیالکوت, کویته, فیصل آباد و مولتان فرودگاه عملیاتی خواهد شد از 21 مارس و ارتش و تفنگداران پرسنل کمک خواهد کرد که دولت مدنی نیز وجود دارد, او گفت:.

تمام منابع پزشکی نیروهای مسلح در حال آماده شدن برای شرایط اضطراری گفت: Gen افتخار.

این سخنگوی ارتش گفت که ارتش دانشمندان مشغول به کار بودند به منظور توسعه یک sanitiser برای مقابله با این بیماری همه گیر.

این ISPR همراه با سلامت و وزارت اطلاعات پیش نویس یک “بحران و ریسک استراتژی ارتباطی” در نور از بهترین شیوه های, او گفت:.

“ملی فرماندهی و کنترل مرکز تشکیل شده است همراه با همه ذینفعان از جمله ارتش به مردم ارائه با به روز رسانی به موقع.”

“ما با استفاده از تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های دیگر برای گسترش آگاهی” او گفت:.

“چهره شناخته شده از جمله دانشمندان و مشاهیر و تاثیرگذاران و دیگران باید نقش خود را در گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر” او خواست.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>