دولت راه اندازی پنج طرح در روز بین المللی تنوع زیستی

توسط سرپرستان

دهلی نو: در مجازی جشن روز جهانی تنوع زیستی, اتحادیه, محیط زیست, جنگل و آب و هوا تغییر وزیر Prakash Javadekar در روز جمعه راه اندازی پنج طرح های کلیدی نسبت به حفاظت از تنوع زیستی.

وزیر گفت که هند که یک مگا زیستی کشور استقبال این کشورها که علاقه مند به بهبود تنوع زیستی حالات و آماده برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شیوه با آنها.

او همچنین گذاشته و تاکید بر نیاز به محدود کردن مصرف ما و ترویج شیوه زندگی پایدار.

تاکید در این سال موضوع Javadekar گفت که “راه حل ما در طبیعت” و از این رو حفاظت از آن بسیار مهم است به خصوص در زمینه Covid-19 آن را به عنوان طبیعت است که سپر ما از فجایع مختلف از جمله بیماری های زئونوز.

در این مناسبت او راه اندازی ملی تنوع زیستی سازمان (NBA) و برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) تنوع زیستی Samrakshan کارورزی برنامه ای که پیشنهاد به شرکت 20 نفر از دانش آموزان با درجه کارشناسی ارشد به مدت یک سال از طریق باز و شفاف و آنلاین رقابتی روند.

برنامه آرزوها برای تعامل پویا و خلاق دانش آموزان که مایل به یادگیری در مورد مدیریت منابع طبیعی و حفاظت از تنوع زیستی و حمایت از پروژه های NBA در کشورهای مختلف و سرزمین های اتحادیه و به لحاظ فنی کمک دولت زیستی تخته در تخلیه خود حکم.

این رویداد مجازی نیز شاهد راه اندازی UNEP مبارزات انتخاباتی غیر قانونی قاچاق گونه های در معرض خطر: ‘نه همه حیوانات مهاجرت با انتخاب’. تجارت غیرقانونی حیات وحش حمل خطر گسترش خطرناک بیماری های همه گیر آن تاکید کرد.

کمپین راه اندازی شده توسط حیات وحش کنترل جرم اداره با UNEP به دنبال آدرس این چالش های زیست محیطی به منظور بالا بردن آگاهی و به حمایت از راه حل.

یک سری وبینار در حفاظت از تنوع زیستی و تنوع زیستی عمل 2002′ نیز راه اندازی همراه با WWF مدل کنفرانس احزاب (MCoP), ابتکار که شامل نسل جوان به طوری که آنها می تواند طلیعه چیزی بودن در یک شروع جدید و شرکت در مکالمات اطراف تاثیر بشریت رد پا بر روی تنوع زیستی و همچنین اهمیت روزی از تنوع زیستی برای خود ما بقا.

یک کمپین آگاهی های پشتیبانی شده توسط WWF برای برجسته کردن نقش حیاتی بازی با طبیعت از طریق آن رایگان زیست محیطی خدمات ارائه شده برای نوع بشر نیز راه اندازی شد در طول این دوره از این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de