دولت تصمیم می گیرد برای تعیین وکیل مدافع خالد جاوید جدید AGP

سمت چپ: انور منصور خان راست: وکیل مدافع خالد جاوید

اسلام آباد: دولت تصمیم گرفته است برای تعیین وکیل مدافع خالد جاوید جدید دادستان کل پاکستان پنجشنبه ساعت پس از انور منصور خان ترک پست پس از مواخذه توسط دادگاه عالی پاکستان و پاکستان بار شورای (PBC) او خواستار استعفا نظرات در مورد apex دادگاه قضات است.

این تایید شد دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan در توییتر.

پاکستان بار شورا خواستار استعفای خود را بیش از برخی از نظرات او در مورد دادگاه عالی قضات که او تا به حال شده است مواخذه توسط دادگاه به عنوان به خوبی.

دادگاه عالی تا به حال در چهار شنبه کارگردانی خان به تولید شواهد حمایت از خود را در نظرات و یا ارسال کتبی عذرخواهی در مورد او بحث کرد.

در این بیانیه خود شده بود حذف از دادگاه ضبط.

“برخی بیانیه ای ساخته شده بود توسط دادستان کل در مورد نیمکت و آن خواهد بود سپاسگزار است که این مواد بر اساس است که او ساخته شده بیانیه قرار می گیرد قبل از نیمکت” دادگاه اشاره کرده بود در آن منظور نیست.

“در مورد مواد قرار داده شد قبل از این نیمکت ما انتظار نوشته شده عذرخواهی از دادستان کل برای داشتن را لمس ماده” دادگاه بیشتر که در آن منظور.

“آن [بیانیه] است نه در برابر یک, اما هر عضو از نیمکت” به آن اضافه شده است.

وکیل مدافع خالد جاوید: مشخصات

جاوید ثبت نام به عنوان یک مدافع از دادگاه عالی در سال 1991. در سال 2004 او یک مدافع از دادگاه عالی پاکستان است. او استفاده می شود به توصیه نخست وزیر سابق بی نظیر بوتو زمانی که او در طول 1993-1996 به عنوان یک مشاور حقوقی به دادستان کل برای پاکستان است.

کراچی-بر اساس قانون دارای تخصص در بسیاری از شاخه های قانون مانند قانون اساسی, قانون مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش و آداب و رسوم و زمین مسائل قانون بانکداری و خدمات ، او پسر N. D. خان برجسته PPP رهبر.

جاوید امن خود LLB مدرک از دانشگاه لندن BCL (لیسانس قانون مدنی) مدرک از دانشگاه آکسفورد LLM از دانشگاه هاروارد و خود را به اتمام نوار-در-قانون از جنس لینکلن.

او شناخته شده است مخالفت خود را به طور کلی (retd) پرویز مشرف موقت قانون اساسی نظم و نوشت: بسیاری از مقالات در برابر آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im