PM عمران خان. عکس: AFP

اسلام آباد: PTI تیم اقتصادی دولت در جلسه ای به ریاست نخست وزیر عمران خان روز دوشنبه پیشنهاد یک بسته با ارزش Rs10-15 میلیارد بسته برای فروشگاه ابزار و همچنین ایجاد یکی دیگر از 50,000 مراکز.

دولت در امداد رسانی بسته بندی برای مواد غذایی خواهد بود محدود به فروشگاه ابزار به عنوان هیچ برنامه ای تا به حال ابداع شده است به یارانه کالا’ قیمت ها در فروشگاه های خصوصی.

برای راه اندازی فروشگاه ابزار وام به ارزش Rs500,000 خواهد بود ارائه شده به عنوان بخشی از Kamyab اصالح برنامه. در مرحله اول, برنامه های دولت برای ایجاد 1500 چنین فروشگاه ها.

PM عمران در این نشست هشدار داد استرن اقدام علیه کسانی که مسئول مصنوعی پیاده روی تا گندم و قند و شکر قیمت.

ریاست جلسه دولت و حزب سخنگویان برتر نیز رد شایعات پیرامون اخراج از بانک دولتی فرماندار دکتر رضا باقر و مشاور PM در امور مالی و درآمد Dr Abdul حافظ قرائت ترتیل. هر دو او اضافه شد و در اینجا به ماندن بگیرید.

ماه گذشته PM عمران راه اندازی یک “عملیات بزرگ” علیه کسانی که مسئول گندم بحران که در زمان برگزاری این کشور است. آرد گندم قیمت ها سر به فلک کشید در سراسر پاکستان در ماه ژانویه به عنوان غذای اصلی پیدا شد در کمیاب مقدار.

دفتر نخست وزیر دستور داد دولت های استانی رئیس کمیسیون و معاون کمیسیون (DC) را به استرن عمل در برابر مجرمان است.

مشاور ویژه PM در اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan گفته بود که نخست وزیر اقداماتی برای آوردن ثبات در قیمت گندم.

گزارش فرستاده شده به نخست وزیر نشان داد که مقامات ارشد دولتی و سیاستمداران درگیر در ایجاد بحران گندم. در برخی از نقاط کشور مقامات نمی گندم افزایش سهمیه آرد میلز برای تولید بحران است.

FBR رئیس Shabbar زیدی نیز شد هدف از شایعات که او در مورد به جای نخست وزیر پس از او رفت و در مدت نامعلوم ترک در زمینه بهداشت ،

ماه گذشته گزارش شد که رئیس FBR Shabbar زیدی است که در یک دوره نامحدود از ترک از وظایف رسمی خود را در زمینه بهداشت ،

شیخ در یک مصاحبه خصوصی, اخبار, کانال های به اشتراک گذاشته شده است که دولت ممکن است تصمیم به تغییر رئیس FBR اگر او نمی کند و به سرعت بهبود می یابند به عنوان دولت همچنین قصد دارد به معرفی یک مینی بودجه.

“رئیس FBR بیمار است و ما امیدواریم که او به سرعت بازیابی,” شیخ گفت: در مصاحبه.

قبلا زیدی رفته بود در مرخصی استعلاجی از ژانویه 6 ژانویه 19. این تا به حال منجر به شایعاتی که وجود دارد یک شکاف در تیم اقتصادی دولت. این شایعات رد شد توسط FBR.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im