دولت رویکردهای مقامات بریتانیا برای نواز شریف اخراج


اسلام آباد: دولت فدرال با ارسال نامه ای به مقامات انگلستان درخواست آنها را به اخراج نخست وزیر نواز شریف به پاکستان را تایید کرد دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan, چند روز پس از پنجاب دولت تصمیم به انصراف از او به قید وثیقه.

جلسه توجیهی با رسانه ها در مورد جلسه هیئت دولت برگزار شد, زودتر,,,,, Dr Firdous گفت: “این نامه را به یک خارجی بازگشت به خانه فرستاده شده است” با اشاره به نواز که اجازه داده شد توسط دادگاه عالی اسلام آباد به خارج از کشور برای درمان پزشکی سال گذشته است.

Dr Firdous گفت که بر اساس Shehbaz Sharif واکنش آن به نظر می رسید که این نامه نوشته شده است توسط وزارت امور خارجه وارد شده بود در انگلستان است. او گفت که ارسال این نامه به مقامات انگلستان لازم بود به تحقق الزامات قانونی.

چند روز پیش Dr Firdous گفته بود که دولت تا به حال تصمیم به نوشتن به مقامات بریتانیا برای اخراج نخست وزیر سابق. او را متهم کرده بود که PML-N از ارائه به دولت پنجاب با به روز رسانی گزارش های پزشکی از PML-N رئیس.

“نواز شریف نیست ارائه گزارش های پزشکی خود را به دولت پنجاب و زمان در حال حاضر است که او باید به ارمغان آورد” او تا به حال گفت: در طول یک رویداد در سیالکوت.

Dr Firdous هم مقصر یک بخش از رسانه ها برای ایجاد یک محیط و به تصویر کشیدن به عنوان اگر نخست وزیر سابق بهداشت و درمان در معرض خطر بود اگر او مجاز به کشور را ترک کنند.

PML-N از سوی دیگر حفظ کرده است که نواز پزشکی گزارش فرستاده شده بود به دولت پنجاب. حزب دولت را متهم به توسل به انتقام سیاسی.

دقیق غربالگری برای معرفی در نقاط ورود

او گفت که دولت داده شد یک جلسه توجیهی در coronavirus وضعیت در پاکستان است. Dr Firdous گفت که دولت تصمیم گرفته برای مقابله با کروناویروس وضعیت در هماهنگی با دولت های استانی. او گفت که کابینه تا به حال نام در نظر گرفتن دقیق نظارت و اقدامات غربالگری در ورود نقاط به ویژه فرودگاه شامل coronavirus.

نخست وزیر عمران بود با همتایان اروپایی خود در مورد وضعیت اقتصادی در طول جلسه. Dr Firdous گفت: نخست وزیر به کارگردانی دولت به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی ارائه شد به مردم در هزینه کم است. برتر گفته بود که دولت در سیاست های اقتصادی شد ارائه کمک به شهروندان است.

در طول جلسه PM عمران ستایش وزیر فدرال برای قدرت Omar ایوب عملکرد با توجه به Dr Awan. او گفت که ایوب جریان نخست وزیر در overbilling و تعرفه های برق. PM عمران کارگردانی دولت برای پایین آوردن هزینه های برق به طوری که مردم می توانند سود حداکثر بهره مند شوند.

او فاش کرد که نخست وزیر در زمان اطلاع از مجازات بدنی کودکان در مدارس و هدایت دولت را به اقدام در برابر این عمل است. او وظیفه حقوق بشر وزارت به قانونگذاری در این زمینه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>