دولت اعلام سه روز تعطیلات عید ul Adha


اسلام آباد: دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد سه روز تعطیلی حساب Eid ul Adha که مشخص می شود در پاکستان در ماه اوت 01 (شنبه).

دستیار ویژه نخست وزیر برای ارتباطات سیاسی دکتر شهباز گیل گفت که تعطیلات را مشاهده خواهد شد از تاریخ 31 ژوئیه (جمعه) به اوت 02 (یکشنبه).

اوایل این ماه دولت تا به حال صادر شده و دستورالعمل های دقیق برای کاهش از فرد به فرد انتقال COVID-19 در طول دوره Eid-ul-ازهاری — زمانی که موجی از مواردی است که انتظار می رود اگر اقدامات پیشگیرانه هستند تضمین نمی کند.

با توجه به سند رسمی جهت صادر شده برای عموم خریداران و یا فروشندگان حیوانات و دولت های محلی در مورد اجتماعی فاصله گرفتن از کشتار حیوانات و عید نماز.

مقامات باید به شدت به آموزش مردم برای به حداقل رساندن سفر در طول تعطیلات عید آن را به عنوان به احتمال زیاد به سقوط در دوره اوج COVID-19 شیوع در پاکستان است.

“اجتماعی بازدید در عید و کلی خانواده دریافت-togethers باید اجتناب شود. عید خرید تنها باید محدود به حداقل ملزومات و ازدحام در بازار بهتر است. سنت عید استقبال است به احتمال زیاد به افزایش انتقال پس از آن باید اجتناب شود این عید” را بخوانید سند رسمی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>