دولت اعلام Rs2.5bn رمضان بسته قیمت پایه مواد غذایی به کاهش

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan و فروشگاه ابزار شرکت پاکستان (USC) مدیر عامل Umer لدهی مختصر رسانه ها از طریق ویدئو کنفرانس در اسلام آباد, پاکستان, آوریل 9 سال 2020 است. نرم افزار/APP12-09

اسلام آباد: دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد یک رمضان بسته ارزش Rs2.5 میلیارد دلار برای ارائه کالاهای اساسی به مردم در کاهش نرخ طریق فروشگاه ابزار شرکت پاکستان (USC) در طول ماه رمضان.

صحبت در یک کنفرانس خبری از طریق دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan گفت: 19 کالاهای ضروری خواهد بود ارائه شده در کاهش نرخ در این بسته است. آن باقی خواهد ماند موثر از طریق سعید فطر و ممکن است ضربه به Rs7 میلیارد اگر مورد نیاز است.

یارانه در پنج اقلام ضروری خواهد بود به جلو انجام شده پس از عید نیز Dr Awan ذکر شده با توجه به رادیو پاکستان.

صحبت در مورد رمضان بسته USC مدیر عامل Umer لدهی گفت وجود دارد خواهد بود یارانه به ارزش Rs15-20 روز گرم آرد و حبوبات. به طور مشابه, یارانه ها خواهد بود ارائه شده در اقلام مورد استفاده در رمضان مانند کدو تنبل و شکر و چای و شیر.

لدهی اضافه شده که USC راه اندازی شد برای اضافه کردن 200 رسانه های جدید به آن 4,200-پریز شبکه در سراسر کشور بیش از دو یا سه هفته.

با اشاره به Rs1.2 تریلیون دلار بسته اعلام شده توسط نخست وزیر Imran Khan, Dr Awan گفت: تصمیم بر آن شد که Rs50 میلیارد از این مبلغ خواهد بود با توجه به USC و Rs10 میلیارد قبلا پرداخت برای اطمینان از ابزار رسانه تا به حال سهام به اندازه کافی.

ویژه دستیار توضیح داد که ساز و کاری برای نظارت بر سهام سطوح و در دسترس بودن اقلام در فروشگاه ابزار می توان نصب شده در سطح منطقه.

دولت اجرای اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که جامعه را در بخش های آسیب پذیر بودند محافظت از اثرات منفی از coronavirus او اضافه شده است. بر این اساس او گفت: پرداخت پول نقد به ارزش Rs12,000 بودند که با توجه به مستحق خانواده های تحت Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه.

Dr Awan قول داد که ملت خواهد غلبه بر coronavirus بحران از طریق تلاش های مشترک.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de