فرماندار می گوید او تلاش برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن پنس برای پیدا کردن آنچه در ‘آزاد مینه سوتا’ به معنی

دموکرات مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گزارش شده است که به دنبال روشن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رئیس جمهور “آزاد مینه سوتا” توییت جمعه.

سابرینا صدیقی, ملی, سیاست, خبرنگار وال استریت ژورنال توییتی جمعه که Walz می گوید: “او سعی کردم به تماس رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در چند ساعت و نمی داند که چه چیزی را از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘آزاد مینه سوتا’ جیر جیر. Walz می گوید او در تماس بوده است بازگشت.”

بعد این روزنامه نگار اضافه شده که Walz به دنبال روشن در مورد آنچه که “او باید انجام متفاوت” به منظور آزادسازی مینه سوتا است. “که احتمالا بیش از دو کلمه, صدای جیر جیر, اما من فکر می کنم وجود یک مسئولیت به ما بگویید که.” (مرتبط: مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به خود قرنطینه)

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر جدی از “آزادسازی” توییتهایی جمعه با هدف در کشورهای مختلف است.

Walz تصمیم جمعه به مقیاس محدودیت های خود را در دولت تصویب شده است در پاسخ به کروناویروس بحران, اجازه می دهد تا ساکنان به بازی گلف, شکار و ماهی. (مربوط به: ‘من فکر منشور حقوق’: فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، در پاسخ به تاکر سوال در مورد اجتماعی فاصله سفارش)

یک قاره حمل علامت مطلب “ما منطبق نیست” در طول یک تظاهرات در خارج از ایالت ویرجینیا کنگره در اعتراض به ویرجینیا اقامت در خانه سفارش و کسب و کار تعطیلی در پی بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در ریچموند, ویرجینیا, ایالات متحده, Apr. 16, 2020. رویترز/Kevin لمرقو

تظاهرکنندگان خواستار شنبه در ریچموند, ویرجینیا که فرماندار بازگشایی دولت خود را.

که در اعتراض به دنبال دیگران در میشیگان کنتاکی و کارولینای شمالی که با هدف معکوس stay-at-home سفارشات که بسیاری را به عنوان نقض اساسی و آزادی های مدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de