فرماندار دادن دستور برای فراخوانی جلسه مجلس تحت فشار: Gehlot در راجستان بحران

توسط آنلاین میز

دهلی نو: راجستان وزیر Ashok Gehlot روز جمعه متهم فرماندار Kalraj Mishra بودن تحت فشار به یک دولت جلسه مجلس.

Gehlot گفت: دولت درخواست فرماندار برای تماس با یک جلسه مجلس اما او هنوز صادر نشده است ،

“ما می خواهیم یک جلسه مجلس از شنبه” او به خبرنگاران گفت: در خارج از هتل که در آن قانونگذاران حمایت از او هستند و کمپینگ.

“فرماندار است نه دستور دادن برای فراخوانی جلسه مجلس تحت فشار,” او اضافه شده است.

وزیر گفت که تمام قانونگذاران در کنگره حمایت خود را در حال رفتن به راج بهون را جمعی درخواست برای تماس با جلسه.

Gehlot همچنین گفت: کنگره و متحدان آن باید اکثریت در مجلس و یک بخش از آن MLAs مضطرب به بازگشت به حزب بریزید اما اسیر برگزار شد در یک هتل در هاریانا.

همه قانون اساسی و حقوقی گزینه های باز هستند قبل از دولت خواهد شد و با توسل به “را به عنوان و زمانی که لازم باشد” رئیس جمهوری گفت: توافق هسته ای به قطعیت همچنان ادامه دارد بیش از آینده دولت او پس از شورش او در حال حاضر اخراج معاون Sachin خلبان.

“من می خواهم به تکرار است که ما یک اکثریت MLAs و حتی دشمنان ما این را می دانند. ما هرگز خجالتی و دور از توسل به دموکراتیک و قانون اساسی فرآیندهای در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد در زمان مناسب” Gehlot گفت: به یک سوال در زمانی که او را در تماس با یک جلسه مجلس.

همچنین به عنوان خوانده شده | کلیپ های صوتی واقعی ارسال آنها به خارج از کشور به صورت قانونی و آزمون می گوید راجستان سانتی متر Ashok Gehlot

تصریح می کند که دولت او کامل است اکثریت کنگره و متحدان آن در 200 کشور عضو مجمع Gehlot گفت: “هر کس آگاه است که یک بخش کوچک از ما MLAs برگزار شده است اسیر در یک هتل در خارج از دولت تحت تماشای از bouncers و پلیس از کشورهای دیگر است.”

او اضافه کرد که او آموخته MLAs می خواهید به “شکستن رایگان خود را در اسارت” و همراه با دولت است.

“این را به وضوح در برخی از زمان او گفت:” وقتی پرسیده شد که آیا راجستان کنگره در تماس با MLAs در این خلبان اردوگاه.

این راجستان سخنران بود رد صلاحیت 19 مخالف MLAs که به چالش کشیده و آن را در دادگاه عالی.

روز جمعه دادگاه دستور داد وضعیت موجود و گفت: وجود خواهد داشت هیچ اقدامی برای شرکت در رد صلاحیت اعلامیه در برابر مخالف MLAs.

هر بالا حکم دادگاه خواهد بود موضوع را به نتیجه یک دادخواست توسط راجستان بلندگو که دیوان عالی کشور در حال حاضر شنوایی.

وزیر صدا بی اعتنا از خلبان و ادعا تلاش برای آوردن او به کنگره بریزید گفت: رهبری حزب شده بود نگران شده توسط anti-کنگره فعالیت است.

“تنها رهبری حزب می تواند به این اطلاعات است. رهبری محدود می شود نگران توسط جریان ضد فعالیت های حزب توسط برخی از ما MLAs تحت رهبری Sachin خلبان.

ما را قبول فرماندهی عالی تصمیم گیری در این زمینه” Gehlot گفت: وقتی پرسیده شد که اگر کنگره رهبران راهول گاندی و پریانکا گاندی صحبت کرده و به او در مورد خلبان بازگشت.

او همچنین اشاره کرد که هر گونه تصمیم گیری خلبان بستگی دارد در فرمان بالا را روش.

در پاسخ به یک سوال در چه خواهد بود وضعیت خود را اگر خلبان می خواهد به بازگشت به او گفت: “این امر بستگی دارد آینده خود را حرکت خود را در فعالیت ها و تصمیم کنگره فرمان بالا است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | راجستان سانتی متر Ashok Gehlot می نویسد به ساعت نارندرا مودی بیش از پیشنهاد به سرنگونی’ دولت او

رئیس جمهوری نیز noncommittal وقتی پرسید که آیا او با ابراز تاسف از استفاده از کلمات خشن مانند “nikamma” و “nakaara” برای خلبان.

او گفت: او عبارت بودند منتقله از درد خود را پس از تحولات اخیر مربوط به یک توطئه علیه حزب و آشکار “بی توجهی” از نظم و انضباط و اساسی آداب و معاشرت.

رئیس جمهوری همچنین تصریح کرد او ادعا که بالا BJP رهبران درگیر در توطئه برای بیرون راندن دولت او.

در مورد BJP ادعا می کنند که تحولات جاری در راجستان بازتاب داخلی کنگره بندى او گفت: “هر کسی می تواند می گویند که بی جی پی ندارد دست به تحولات جاری در دولت است. نوار صوتی در دامنه حملات در, از مشاوران, مهمان نوازی ارائه شده به کنگره MLAs توسط بی جی پی به رهبری هاریانا دولت اثبات BJP دست در این زمینه است.”

رد اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat را از اتهامات عنوان شده است که او بود که قاب به انتقام Lok سبها شکست Gehlot پسر Vaibhav Gehlot ارشد وزیر گفت: “آن است که مناسب برای پیوند تحولات جاری با Lok سبها انتخابات که برگزار شد یک سال و نیم پیش است.”

“کاوشگر آژانس بی طرفانه در حال انجام تحقیقات حقوقی مبتنی بر شواهد است. در پایان حقیقت ملاک خواهد بود,” او گفت:.

رئیس جمهوری همچنین گفت: اقدامات قانونی در حال انجام در این موضوع از نوار صوتی که به تازگی به ظاهر در حوزه عمومی است.

“من هیچ نظر بیشتر در مورد این در حال حاضر. اما من می توانم به شما اطمینان دهم از طرف پلیس و اقدامات قانونی در این زمینه” رئیس جمهوری گفت: هنگامی که درباره BJP را شارژ که راجستان دولت متوسل به تلفن-بهره برداری از آن غیر قانونی است.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de