Governmet کار ویژه و یا حقوق بازنشستگی خانواده به خویشاوندان از کارکنان که می میرند در حالی که در COVID مرتبط با وظیفه در بیهار

توسط اکسپرس سرویس خبری

پتنا: بیهار دولت در روز شنبه تصمیم به ارائه حقوق بازنشستگی خانواده یا governement به کار به قوم و خویش از دولت emplpyees که فوت کرد با توجه به COVID-19.

مقامات ادعا کرد که بیهار است که دولت برای اولین بار در کشور است که گرفته شده از جمله یک تصمیم جسورانه برای حمایت از کارکنان دولت انجام کرونا مربوط به وظایف دولت است.

این تصمیم در پی کشته شدن چندین کارکنان دولت با توجه به عفونت کرونا ويروسی در حالی که کار به عنوان خط مقدم رزمندگان در دولت است.

این Nitish کومار-led دولت تصویب آن در جلسه هیئت دولت برگزار شد و در اواخر شب در روز شنبه از طریق ویدیو کنفرانس.

با توجه به بیانیه رسمی این تصمیم قابل اجرا خواهد بود به فقط آن دسته از کارکنان دولت یا مقامات که در حال انجام coronavirus مرتبط با وظایف یا کار به عنوان کارکنان خط مقدم.

خانواده از کارکنان دولت که مرگ به دلیل کرونا در وظیفه را به انتخاب ویژه حقوق بازنشستگی خانواده و یا یک شغل در دولت آن ذکر شده در این بیانیه است.

در یکی دیگر از عمده اقدام دولت نیز رد کرد و در مجموع 9 افسران پزشکی از خدمات که گم شد از وظیفه طول تاج در یک دوره غیر مجاز در راه است.

در میان پزشکان که اخراج شده اند به اتهام سهل انگاری در خدمات دکتر Sanjeev Kumar, ارسال شده در سیتمرهی Sadar, بیمارستان, دکتر Shahina تنویر ارسال شده به عنوان یک افسر پزشکی در مرکز بهداشتی اولیه پورنیا دکتر Sadhana Kumari ارسال شده در سیتمرهی دکتر Kameshwar Narayan Dubey, ارسال شده در Chapra Sadar, بیمارستان, دکتر آجیت کومار سینها, ارسال شده به عنوان افسر پزشکی در جذام واحد کنترل در کاتیهار دکتر آشوک کومار, نوشته شده به عنوان افسر پزشکی در Taraiya در ساران دکتر Ashok Kumar, ارسال شده در سیتمرهی Nanpur, دکتر Venu Jha ,ارسال شده در بلور فوتونی واقع در مالی بازار در سیتمرهی و دکتر Preeti Sharma, ارسال شده در بلور فوتونی در رامپور (اوتار پرادش) در Kaimur.

همه آنها از کار خود برکنار شده پس از گناهکار بودن غایب از وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>