دولت به جدول ICJ بررسی فرمان در سنا امروز

دولت به جدول ICJ بررسی فرمان در سنا امروز

اسلام آباد: دولت خواهد شد جدول, دیوان بین المللی دادگستری (نقد و بررسی) فرمان 2020 — فرموله شده در رابطه با جاسوسی Kulbhushan Jadhav درخواست تجدید نظر در برابر حکم او — امروز در مجلس سنا.

قانون فدرال وزیر Farogh Naseem خواهد شد در حال حاضر این قانون در مجلس از مجلس.

جلسه را آغاز و در ساعت 4 عصر امروز.

زودتر این لایحه ارائه شد قبل از مجمع ملی که در آن بحث صورت گرفت بین دولت و مخالفان نیمکت در مورد این موضوع.

دولت روش IHC به تعیین وکیل برای Jadhav

دولت در تاریخ 22 ژوئیه نزدیک شدن به حال دادگاه عالی اسلام آباد برای تعیین یک نماینده قانونی برای جاسوسی.

حرکت ساخته شده بود در دیوان بین المللی دادگستری در جولای 17, 2019 تصمیم پس از آن دیوان بین المللی دادگستری (نقد و بررسی) فرمان 2020 تصویب رسید برای اجرای حکم دادگاه.

فدراسیون از طریق وزیر دفاع و قاضی مدافع General (JAG) شعبه عمومی ستاد (GHQ) بوده است ساخته شده در درخواست ارائه شده توسط وزارت قانون و عدالت است.

با توجه به درخواست Jadhav حاضر به پرونده دادخواست علیه حکم او.

هند جاسوسی نمی تواند تعیین یک وکیل در پاکستان بدون هند کمک در حالی که دهلی نو نیز تمایلی به سود این تسهیلات تحت فرمان دادخواست گفت.

دولت در این طومار خواسته است دادگاه برای تعیین یک نماینده قانونی برای Jadhav به طوری که پاکستان می تواند در تحقق مسئولیت خود را برای دیدن به اجرای ICJ تصمیم.

در جولای 17, پاکستان تا به حال ارائه شده Jadhav دسترسی کنسولی برای سومین بار پس از دوم فرصت نشده بود به طور کامل availed.

Jadhav و حکم دیوان بین المللی دادگستری

فرمانده Jadhav — یک افسر نیروی دریایی کار برای هند پنهانی سازمان پژوهش و تجزیه و تحلیل بال (خام) — دستگیر شد و در مارس 3, 2016 از بلوچستان پس از او وارد پاکستان از ایران.

در 10 مارس سال 2017 Jadhav شد محاکمه در یک دادگاه نظامی که او را محکوم به مرگ برای جاسوسی و فعالیت های خرابکارانه. در 18 مه سال 2017, ICJ دستور پاکستان برای توقف اعدام Jadhav تا زمانی که تصمیم نهایی ساخته شده در مجموعه مقالات.

در جولای 17, دادگاه رد هند درخواست تجدید نظر برای Jadhav انتشار و خواست پاکستان را به حالت تعلیق اعدام. این حکومت است که پاکستان را به نقد و بررسی تمام مراحل محاکمه و محکومیت Jadhav و ارائه هند با دسترسی کنسولی. طی چند روز گذشته پاکستان اعطا دسترسی کنسولی به هند سه بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>