دولت برای کمک به مردم با درآمد کمتر از Rs25,000 در خرید مواد غذایی جیره

فایل عکس

اسلام آباد: دولت فدرال تصمیم گرفته است برای کمک به افرادی که درآمد کمتر از Rs25,000 یک ماه در خرید مواد غذایی جیره ژئو نیوز گزارش روز دوشنبه.

تصمیم گرفته شده توسط دولت در طول یک جلسه به ریاست نخست وزیر عمران خان. نخست وزیر بود و در جریان در مورد عملکرد بخش های مختلف در این جلسه.

او به دولت برای اختصاص یک مقدار به طور انحصاری برای کمک به مردم در خرید مواد غذایی جیره در بودجه بعدی.

پیشنهاد شد و اندکی در جزئیات که چگونه دولت را کمک به مردم در خرید مواد غذایی جیره. در این جلسه نخست وزیر گزارش گفت که وقت دولت را حمایت از کسانی که در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

او گفت که راه اندازی پناه Gahs و آشپزخانه سوپ شواهد از دولت حل و فصل برای کمک به افراد فقیر و بی بضاعت. PM عمران قدردانی از بخش خصوصی و افرادی که در حال همکاری با دولت به منظور کمک به فقرا.

با توجه به توییتر نخست وزیر ستایش کابینه تصمیم گیری های اعتباری آنها را با کاهش نرخ تورم در ماه فوریه نسبت به ماه ژانویه است.

“خوب برای دیدن کابینه تصمیم گیری برای کاهش نرخ تورم شامل یارانه بر روی محصولات از طریق فروشگاه ابزار شروع به میوه. نرخ تورم برای بهمن نشان می دهد که کاهش بیش از 2 ٪ در مقابل Jan. ما ادامه خواهد داد به دنبال اقدامات برای پایین آوردن تورم و کاهش فشار بر شهروندان” او هنوز توییتی.

دولت شده است زیر آتش از منتقدان و حتی برخی از اعضای ارتش نیز برای عدم کنترل قند و گندم و بحران است.

نرخ تورم در پاکستان در ماه ژانویه سال 2020 بیشترین میزان ثبت شده از ماه دسامبر سال 2010 با توجه به تحقیقات توسط بریتانیا بر اساس پیش بینی های مالی و مشورتی گروه واحد اطلاعات اقتصادی.

تحقیقات بیشتر نشان داد که افزایش در قیمت اقلام روزمره در طول ماه اول از سال 2020 بیشتر از حد انتظار بود و منجر به افزایش تورم در سراسر پاکستان شکستن یک دهه رکورد های قدیمی در این فرآیند است.

قیمت قند و گندم سر به فلک کشید در ماه ژانویه پس از مشکلات عرضه به ميدان آمد. گزارش فرستاده شده به نخست وزیر تا به حال نشان داد که ارشد سیاستمداران و مقامات تا به حال ایجاد بحران مصنوعی.

PM عمران است, در موارد متعدد وعده داده است که کسانی که در گندم و قند و شکر بحران خواهد شد به شدت مجازات شوند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>