دولت اعلام Rs100 میلیارد بسته بندی برای صنعت ساخت و ساز: PM عمران


نخست وزیر عمران خان روز پنج شنبه اعلام کرد که دولت را نشان می دهد Rs100 میلیارد بسته بندی برای صنعت ساخت و ساز به عنوان مقامات سعی کنید به نگه داشتن کشور شناور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما تصمیم گرفته اند ما را به مشوق های لازم برای صنعت ساخت و ساز به منظور ارائه فرصت های شغلی به مردم در این زمان بحران” PM عمران گفت: در حالی که پرداختن به یک مراسم در اسلام آباد است.

“ما به حمایت از بخش صنعتی و به آنها انگیزه. تجارت وزارت نیز آماده شده یک لیست از صنایع است که می تواند بازگشایی در وضعیت فعلی,” او گفت:.

نخست وزیر اضافه کرد که ساخت و ساز جاده ها و زیرساخت نیست و مستلزم خطر گسترش coronavirus. “ما را توسعه لازم دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای اطمینان از ایمنی از کارگران” او مطمئن است.

وی افزود: ترویج صنایع و دادن انگیزه به جامعه کسب و کار یک گام مهم در گرفتن و پیشرفت کشور است.

“استرداد Rs100 میلیارد دلار اعلام کرد امروز برای جامعه کسب و کار است که بخشی از این فرایند است. ما در حال حصول اطمینان از بازپرداخت به موقع به جامعه کسب و کار به طوری که آنها را در صورت هر گونه نقدینگی, موضوع,” او گفت:.

وی افزود: وزارت بازرگانی بود در تماس مداوم با جامعه کسب و کار به کشف کردن که چگونه به چالش ناشی از این بیماری همه گیر را می توان غلبه بر.

صحبت در مورد مسیر ویروس در کشور, نخست وزیر گفت که پاکستان دیده نمی شود ویروس مثل کشورهای دیگر است.

“من مطمئن هستم که پاکستان غلبه بر این مشکل” او گفت:.

او اضافه کرد که ضعیف تر بخش از جامعه بودند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری همه گیر است که چرا دولت در تلاش است برای رسیدن به آنها را تحت Ehsaas برنامه.

“نقدی اعطای دوازده هزار روپیه هر داده خواهد شد و به 12 میلیون فقیر خانواده ها برای محافظت از آنها را از اثرات منفی بحران” او اشاره کرد.

صحبت به مناسبت مشاور در امور مالی عبدالحفیظ شیخ گفت: پرداخت مالیات بر بازپرداخت به مقدار Rs100bn تکمیل خواهد شد در یک هفته زمان است.

او اشاره کرد که آن را یک گام تاریخی است که در حال حاضر دولت در حال پاکسازی همه فروش فوق العاده بازپرداخت مالیات.

او گفت که به غیر از این بسته برای جامعه کسب و کار دولت اختصاص داده Rs200bn برای خرید گندم به منظور حمایت از بخش کشاورزی و کشاورزان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im