دولت تسلیم پاسخ به CJP را suo motu در coronavirus بحران

فایل

اسلام آباد: دولت فدرال در روز شنبه را مشاهده کنید در پاسخ به apex دادگاه توضیح اقدامات انجام شده تا کنون برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس یک روز پس از رئیس دادگستری عدالت گلزار احمد در زمان خود اولین suo motu توجه در دولت در پاسخ به این ویروس.

یک روز پیش از این دیوان عالی کشور قاضی فرستاده بود اعلامیه به دادستان کل به وزیر بهداشت و وزیر کشور بیش از این امکانات کافی در دولت اختیار برای مبارزه با ویروس.

در پاسخ به نگرانی های دولت اطمینان بالا دادگاه است که مقامات در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای جلوگیری از گسترش سریع این ویروس در کشور است.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه 83 حرارتی اسکنر کنون نصب شده در مکان های مختلف. علاوه بر این ویژه شمارنده تنظیم شده است به منظور تسهیل مسافران و مشکوک coronavirus بیماران در تمام فرودگاه بین المللی بالا دادگاه مطلع شد.

در خط با دیگر طرح های گرفته شده توسط دولت برای مقابله با بحران نظارت بر عبور از تافتون, Chaman و تورخم در مرز تشدید شده است و قرنطینه مراکز مشکوک به بیماران تاسیس شده اند در 154 مناطق در سراسر کشور است.

یک جلسه در این موضوع توسط پنج عضو بزرگتر نیمکت سر گرفته خواهد شد در آوریل 13.

در تاریخ 1 آوریل همان پنج عضو نیمکت متشکل از رئیس دادگستری و عدالت عمر عطا Bandial عدالت و مظهر علم Miankhel عدالت سجاد علی شاه و عدالت امین احمد نیز شنیده مهم از آزادی تحت محاکمه زندانیان میان این ویروس شیوع. درخواست شده بود در برابر این زندانیان به دستور سند و اسلام آباد بالا دادگاه.

“تحت چه قانون می توانند مظنون و متهم منتشر خواهد شد ؟” CJP خواسته بود در حالی که از شنیدن استدلال. او اشاره کرد که آن را در حال حاضر بسیار دشوار است برای دستگیری متهم در موارد.

“پلیس در حال حاضر مشغول coronavirus اضطراری است. چگونه می تواند ما اجازه مجرمان بود در جاده ها هست ؟ ” او پرسید.

او گفت: سرقت در حال حاضر آغاز شده در حال وقوع در کراچی به زودی پس از انتشار از زندانیان. این دادرسی را به دنبال قبل از چنین چیزی می تواند اجازه از رئیس دادگستری بود و حکومت می کرد.

دیوان عالی کشور پس از آن دستور داد بیش از 500 زندانی — به طور موقت منتشر شد و به سرعت گسترش coronavirus — به دوباره دستگیر شد, آن را به عنوان لغو دادگاه بالا’ قضاوت.

یک استثنا بود اما در مورد زندانیان متهم جزئی جنایات.

پاکستان گزارش کرده است 4,980 موارد coronavirus و 80 و میر. از مجموع آلوده پنجاب دارای بالاترین تعداد 2,410 فتح کرد گرفته شد در حالی که سند می آید دوم با 1,318.

سراسر کشور مستند مشاهده می شود تا مارس 14 برای جلوگیری از گسترش ویروس. با توجه به فشار از جامعه کسب و کار که در حال مواجهه با زیان های بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان نگرانی های اطراف آن امرار معاش از دستمزد روزانه کارگران استان در حال خانههای گلی خالی بیش از اینکه آیا یا نه به گسترش مستند دوره است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im