دولت آموزان در چتیسگر در بخشی از نرم افزار-کا رالی; پروب دستور

توسط PTI

دانش آموزان از یک مدرسه دولت در زمان شرکت در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط ABVP هفته گذشته در حمایت از حقوق شهروندی (متمم) قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) در Rajnandgaon منطقه کنگره-حکومت Chhattisgarh.

فوریه 28 حادثه باعث پرورش منطقه مقامات به موضوع نشان می دهد علت اعلامیه به مدیر مدرسه و بلوک آموزش و پرورش افسر (BEO) و منظور شد.

این دانشجویان از دولت در دبیرستان دخترانه در Ambagarh Chowki شهر چادری در زمان بخشی در نرم افزار-کا-NRC تجمع سازماندهی شده توسط آر اس اس-وابسته Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP).

پس از آمدن به دانستن در مورد این تجمع نشان می دهد-باعث اعلامیه های صادر شده برای مدیر مدرسه و BEO به دنبال پاسخ های خود را.

“بیشتر اقدام خواهد شد بر این اساس (بر اساس پاسخ های خود را) گفت: H R Som منطقه آموزش و پرورش افسر (DEO). وجود یک دولت بخشنامه ممنوعیت مشارکت دانش آموزان در جمله (سیاسی) تظاهرات, او گفت:. تحت چه شرایطی این دانشجویان در بخشی از این تجمع در حال جستوجو کرد, Som گفت. در ضمن DEO در یک دایره به مدیران تمام مدارس دولتی و BEOs منطقه از آنها خواست برای اطمینان از دانش آموزان را در هر گونه تظاهرات بدون مجوز. در فوریه 28, دانش آموزان, دولت, دبیرستان دخترانه در زمان بخشی در نرم افزار-کا تجمع سازماندهی شده توسط ABVP که نامناسب است.”

آن است که کارگردانی است که دانش آموزان نباید مجاز به شرکت در هر گونه تظاهرات بدون اجازه از مدرسه وزارت آموزش و پرورش و یا مقامات بالاتر منظور گفت.

اگر هر گونه تجمع گرفته شده توسط دانش آموزان بدون مجوز از اداره یا بالاتر مقامات اصلی و BEO نگران خواهد شد و در صورت اقدام انضباطی طبق Chhattisgarh خدمات ملکی (انجام) قوانین, 1965, بخشنامه اضافه شده است.

حاکم کنگره شده است مخالفت با اجرای کا و NRC در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>